Wszędzie szklanka, ale nie tu. Mieszkańcy mile zaskoczeni

Zamarzająca mżawka powoduje śliskość na lokalnych drogach całego regionu oraz na chodnikach. Jest jednak miejsce gdzie mieszkańcy są zadowoleni i czują się bezpiecznie.

Podziękowania od mieszkańców Wtórku dla firmy B. Cieśla, która wygrała przetarg na odśnieżanie i posypywanie dróg za profesjonalne i sumienne dbanie o nasze bezpieczeństwo w okresie zimowym.

– napisali do nas mieszkańcy i załączają zdjęcie jako dowód.

CZYTAJ  Niepełnosprawny 13-latek wyciągnięty z zimnej wody

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Katarzyna21
11 miesięcy temu

A połam sobie gyry na tym lodowisku wsiowieszczu

Wsiowieszcz
11 miesięcy temu

Więcej soli, więcej soli
Bo od soli rdza nadkoli.
Czasem rdza pokaże rogi
I zaatakuje progi.
Zima jest niestety sroga
Będzie dziurawa podłoga.
A na wiosnę, ku przestrodze,
Będą same dziury w drodze !

Mieszkaniec
11 miesięcy temu

Do szef wystarczy rozważnie jechać i próg zwalniający nie jest potrzebny a zdanie o sołtysie niech każdy zachowa do siebie chyba że za pana Tadeusza. K było lepiej? Jaki jest taki jest ale coś robi

Gruby gargus
11 miesięcy temu

Drogowcy z wojewódzkich dróg po biedronceb i lumoeksach

Lokalna działaczka
11 miesięcy temu

U nas Maryś wyslał na siebie kilkaset smsów i został Soltysem roku. Dziura na dziurze, dziurą przykrywane ale Facebook robi swoje, średnio 10 zdjęć na dzień. Za tą niedokończoną robotę i dziury w ulicy to PROKURATURA a nie Sołtys roku. W najbliższym czasie będzie wniosek o ukaranie.

Rafik
11 miesięcy temu

Drogi powinny być posypane solą! Wstyd żeby w 2021 roku był taki lód na drogach. Tu nawet nie ma mowy o dostosowywaniu prędkości do jazdy, bo mały spadek drogi, dziura, cokolwiek i lecisz. Ale nasi włodarze mają nas najzwyczajniej gdzieś. Dziś najpierw mało we nie nie przywaliło inne auto, które jechało wolno ale zarzuciło go na krzywej nawierzchni, a potem mało nie połamałem nóg na oblodzonych chodnikach. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!

kjlmhq
11 miesięcy temu

Przewspaniały Wtórek, przewspaniały sołtys, przewspaniała szkoła, raj ma ziemi.

Mieszkaniec
11 miesięcy temu

Ta sama firma odśnieża w gminie Nowe Skalmierzyce dzisiaj lódi ślisko na drogach i chodnikach i pojawili się dopiero koło południa i sypali piaskiem a wiele dróg osiedlowych i tych które nie są głównymi nie odśnieżone i ślisko i fatalnie to wygląda

Maria
11 miesięcy temu

W Ostrowie szklanka od rana.Gdzie są odpowiedzialne służby?

Szef
11 miesięcy temu

Do Mieszkaniec.
Sołtys? Głównie zasługa mieszkańców gdyby nie afera medialna w tamtym roku to byłaby powtórka lodowiska na drodze bo firma z m. Karski nie dawała rady i razem z sołtysem nic nie robili olewka totalna. A że dobrali im się do dupy to wkońcu zmiana firmy na profesjonalną która zapewnia nam bezpieczeństwo. Sołtys się tak interesuje wszystkim że do dzisiaj nie ma progu zwalniającego na ul. Nowej pozostały tylko znaki drogowe po nim i tak dba o bezpieczeństwo własnej wioski? Sołtys do wymiany.

21
0
Napisz co o tym sądziszx