Wybrano szefa struktur OSP w powiecie

Udostępnij
Tweet

Przez kolejną kadencję strukturami powiatowymi Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie ostrowskim kierować będzie druh Przemysław Kaźmierczak. Dziś podczas Zjazdu powierzono mu tę funkcję kolejny raz. Była to też okazja do wręczenia medali, wyróżnień i podziękowań.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Prezes
2 lat temu

Serdecznie pozdrawiam druhów z powiatu Ostrowskiego w szczególności Z Osp Jaskolki ja się w tej jednostce wychowałem od dziecka ochotnicza straż pożarna zawsze jest potrzebna pozdrawiam z krotoszyna

Xxx
2 lat temu

Ehh
Zarząd powiatowy powinien wyglądać następująco… Oczywiście wg mnie

Fleischer Marcin
Grzelak Konrad
Przemysław Krakowski
Mateusz Kmiecik
Jaszewski Krystian
Wiesław Kempiński
Marcin Przybył
Tomasz Soltysiak
Mateusz Byzia
Fidelak Łukasz
Hełka Wojciech
Chlebowski Damian
Damian Resler

I wtedy miało by to sens…
Bo to są ludzie którzy w tym fachu są na
biezaco

A te leśne dziadki którzy się powybierali, są niczym Breżniew: „niby wszyscy ich poważają ale są marionetką systemu”

tiger
2 lat temu

65 w górę to nie bierze udziału w akcjach to ma czas na medale i imprezy finansowane przez podatnika.

mama
2 lat temu

OSP gasi ? pragnienie w wódzie OK . Przestancie wzajemnie sie tutaj wychwalać. Te stare dziady w OSP to towarzystwo wzajemnej asekuracji przy wódzie za podatnika kasę. Mundurki OK, blaszki na klate OK, balangi 2-3 trzy w roku OK , Niech to podatnik gmin zapałaci OK . Ale na Boga na pierwszej linii pozaru nie zawadzajcie PSP, nie róbcie zamieszania i paniki . Siedziec na rowie i jak d=ca PSP powie – pilnować, dogaszać pogorzelisko to OK . Ale nie przewracajcie sie na pierwszej linii o własne buty . Nie ośmieszajcie sie . ps. PSP ich d-cy tak myslą z cało pewnością.

olek
2 lat temu

jakie grubasy,tylko do medali sie nadaja,jeszcze dodatek do emyrytury

katolik
2 lat temu

Panie emil wszystkie jednostki OSP są potrzebne a co to Panu przeszkadza ciekawe ja się Panu coś zapali a może a PSP będzie w 3 akcjach to kto Panu pomoże.pracowałem w PSP i wiem jaka pomocna jest OSP. st sierżant PSP emeryt,

al
2 lat temu

Wielka chwała tym strażakom szczegolnie OSP Tarchały W i Jaskółki bo wy nam zawodowcom zawsze pomogaliście a akcji To OSP Tarchały W pod przewodnictwem mego kolegi st serżanta Pana Stefana Reslera najwęcej nam pomogło.Nie wiem czy Stefek jeszcze żyje ale ja żyje i pisze ten komentarz ze Stefkiem byłem na 324 akcjach w zawodowej czyli PSP.Taki drugi odważny jak Amarykański Rambo Pan Stefan Resler z Tarchał już sie nie narodzi,

Stary kierowca
2 lat temu

Panie komendancie P Każmiarczak proszę nie pominąnć Pana Andrzeja Frąszczaka bo to super komendant następca naszego zmarłego dawno dawno KALI i proszę pamiętać że 2 Frąszczaków już było i Jest a 3go już nie będzie..Sierżant z zawodowej czyli PSP emeryt A, G.

rower
2 lat temu

gratulacje dla Przema K – a kto jak nie on .
Zawsze wierny mundurowi , pracy społecznej i OSP . I znowu pewnym stałym gremium wary z zazdrości spadną na terenie Gminy Przygodzice. Gratulacje .
A o wódzie itp., zawsze ci sami co by walnęli a nie mają na to albo z kim .
Ps. naprawdę same stare trupy bawią się medalami – i to nie za swoje.

al jak sie nikt nie pszyznqł to ko
2 lat temu

Wielkie brawa dla komendanta Pana P Każmierczaka a także naszego Pana Andrzeja Frąszczaka z OSP Jaskółki to komendant z krwi i kości zabity strażak od urodzenia tak jak jego ojciec..STRTAŻACY z OSP JESTEŚNIE mocno potrzebni w tych czasach.

20
0
Napisz co o tym sądziszx