Ilu potrzeba posłów do przekazania starych wozów strażackich?

Uroczystość przekazania dwóch wozów strażackich rozpoczęła się od złożenia meldunku przez dowódcę uroczystości dh Wojciecha Hełkę komendantowi z Ostrowa Wielkopolskiego st. bryg. Jackowi Wiśniewskiemu. Był to wóz służący od 20 lat

To niesamowite, ale do przekazania starego wozu z Ostrowa do OSP Ołobok, a jeszcze starszego dotychczasowego wozu z OSP Ołobok do OSP Zamość zaproszono parlamentarzystów Katarzynę Sójkę, Tomasza Ławniczaka, Jana Mosińskiego, wicestarostę ostrowskiego Roman Pacholczyk, ks. kanonika Piotra Kuświka – kapelan strażaków powiatu ostrowskiego, przedstawicieli gminy Sieroszewice oraz druhny i druhów z OSP Ołobok i OSP Zamość.

Zaproszeni na uroczystość goście podziękowali druhom za wytrwałą służbę i poświęcenie, życząc aby przekazane pojazdy skutecznie pomagały w ratowaniu życia i mienia, złożono również życzenia wielu sukcesów i satysfakcji z realizacji planów i zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

POLECANE NEWSY
58 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kotek
6 miesięcy temu

Morawiecki kupił za 700tys ziemię a sprzedał za 15mln, a Pan wójt ile ziemi gminnych sprzedał i za ile? Czyżby jakiś interes? Co w tej gminie się wyprawia 🤦 wiem że wpis nie na temat ale bardzo dużo ludzi o tym nie wie. A może utrzymanie tego Jelcza będzie finansowane z tych sprzedanych ziem, kto wie.

xyz
6 miesięcy temu

Do tych wszystkich ,którzy obrażają OSP czy wy jesteście naiwni ,naprawdę myślicie ,że OSP ich wszystkich zaprosiło ? No to gratuluje , nic nie jesteście mądrzejsi od tych co się do zdjęcia wystawili. I jeszcze jedno : dożynki ku uciesze wiejskiej gawiedzi ” tylko , że na tych wiejskich dożynkach bawił się cały Ostrów , nie wstyd wam było przychodzić na wiejskie bale?
Tymi głupimi wpisami nie wiem kogo chcecie obrazić , no bo nie chyba tych którzy śpieszą na ratunek obojętnie jakim wozem strażackim. Bo jak trwoga to do Boga a jak po trwodze to pocałuj mnie w d…e Boże.

powiat
6 miesięcy temu

Jak widac dzisiaj juz społeczenstwo jest juz światłe i demokratycznie dojrzalsze . Jakos po komentarzach nie widac szału zadowolenia z widoku kolejnych ps. .. dożynek ku uciesze wiejskiej gawędzi, gdzie politycznie jest raz na 4 lata darmowa okazja, aby lokalni nieudacznicy polityczni- samorzadowcy i stare ramole z OSP chwalą sie starym złomem ,który to 3 raz juz jest święcony. Okazja za darmo jest sie politycznie lansować a diety idą na konta wczasowe. W powiecie ostrowskim, jeszcze nie widziano czy słyszano aby poseł-senator za swoje zwołał , opłacił
jakąś imprezkę dla wiejskich matołków, gdzie by mógł sie politycznie pokazać, pochwalić? .
No naturalnie jak ma sie czym dla tego powiatu . Jedzenie, wóda,polityczny głupkowaty usmieszek
za darmochę – To tak .

Przedstaw się
6 miesięcy temu

Chanuka skończona. Teraz posłowie do kościołów. Nie wolno zaniedbać pokazywania się elektoratowi w trakcie ich obrządków religijnych, to klucz do mandatu poselskiego z ramienia wyborców PiS. Nic to oczywiście nie przeszkadza żeby święta Bożego Narodzenia i własnemu elektoratowi zepsuć docisnąwszy ich szczepionkami, drożyzną i lockdownami:) Się powie ze wina Tuska. Uwierzą! Bez wątpienia uwierzą.

Katolik
6 miesięcy temu

A dlaczego nie zaprosili Janiaka a i Jedraszewskiemu należałby się wiernopoddanczy hołd. Purpura pięknie by ubarwiła tą piękną i wzniosłą uroczystość .Cały świat chciałby oglądać reportaż z tak podniosłej uroczystości.

***** ***
6 miesięcy temu

A na 5tym zdjęciu drugi od prawej to Kaczyński czy kto ?

olek
6 miesięcy temu

osp to stare dziady z brzuchami i jeszcze dodatki do ymyrytury,za co,za dozynki

Irena
6 miesięcy temu

A ten z miotełką to p Ch. J tam potrzebny

Przedstaw się
6 miesięcy temu

Za 2 dni szabes. Tawariszczi pisowce aktywne bo w szabes święto, nawet do foto stanąć nie wolno.

,..,
6 miesięcy temu

Pisowski kabaret w z batmanem w sukience na czele

58
0
Napisz co o tym sądziszx