Największe kłamstwa i manipulacje pandemii

Udostępnij
Tweet

Mijają prawie 2 lata odkąd wirus SARS-CoV-2 pojawił się w naszej rzeczywistości. Świat niemalże staje na głowie próbując go wyeliminować, a prym w tym wiodą kraje tj. Australia czy Chiny. Odbywa się to kosztem swobód i wolności obywatelskich, ale nie o tym będzie ten tekst. Warto skonfrontować wypowiedzi oficjalnych specjalistów, lekarzy, którzy zachęcali nas do szczepień. Co obiecywali w związku z przyjęciem szczepienia, a co jest w rzeczywistości.

Zacznijmy od obietnic m.in. profesorów medycyny pokazanych w ramach spotu nagranego na potrzeby rządowej „akcji zachęcającej do szczepień”

Prof. dr hab. n. med. Robert Flisiak (Prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych) promował szczepienia, bo umożliwi ono zabranie wnuczki do Disneylandu.

prof. dr hab. n. med. Anna Piekarska (Katedra i Klinika Chorób Zakaźnych Hepatologii UMED Łódź) – Jest to JEDYNA szansa, żeby UNIKNĄĆ ZAKAŻENIA – zaszczepieni również się zakażają

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Tomasiewicz (Katedra i Klinika Chorób Zakaźnych UMLUB) – Dajemy szansę pracownikom, aby mogli normalnie podejmować pracę bez obawy o zakażenie. – W przychodniach i szpitalach nadal jest segregacja pacjentów, lekarze stosują teleporady, a personel medyczny na oddziale covidowym pracuje w specjalnych kombinezonach ochronnych.

Adam Niedzielski, Minister Zdrowia (wykształcenie ekonomiczne) – Jeżeli jesteśmy osobami młodymi, to szczepimy się przede wszystkim dla bliskich – dla naszego otoczenia. Zaszczepiony nadal może zakazić bliskiego i przyczynić się do jego śmierci.

prof. dr hab. n. med. Magdalena Marczyńska (Klinika Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego WUM) – Żeby nie zachorować. Chcę być zdrowa. Wiem, że szczepionka jest bezpieczna i skuteczna. Szczepionka nie gwarantuje tego. Są wątpliwości co do jej bezpieczeństwa. Zarówno państwo polskie jak i producent nie biorą odpowiedzialności za skutki uboczne.

prof. dr hab. n. med. Konstanty Sułdrzyński (Kierownik Centrum Terapii Pozaustrojowych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie) – Dlatego, że moi rodzice starsi wiekiem są też narażeni na konsekwencje zakażenia koronawirusem. Jedynym sposobem, żeby ich uchronić, jest zaszczepienie mnie i innych. – Szczepionka nie zapewnia braku zakażenia siebie i bliskich.

CZYTAJ  Wykoleił się pociąg z paliwem

prof. dr hab. n. med. Radosław Owczuk (Kierownik Katedry Anestezjologii i Intensywnej Terapii GUMED) – Bardzo serdecznie państwa zachęcam, żeby nie było konieczności leczenia w warunkach intensywnej terapii, żeby nie było konieczności stosowania respiratora.  – zaszczepieni również trafiają na oddziały covidowe, są podłączani pod respiratory, a nawet umierają. Według oficjalnych statystyk jest to 25-31% hospitalizowanych. Co najmniej co czwarty zgon to osoba zaszczepiona.

prof. dr hab. n. med. Małgorzata Pawłowska (Kierownik Katedry Chorób Zakaźnych i Hepatologii Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK) – Szczepionka przeciw koronawirusowi jest JEDYNĄ skuteczną metodą PRZERWANIA tej pandemii – Nie przerwała nawet w krajach gdzie zaszczepionych jest ponad 90% obywateli

Michał Dworczyk Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów – To ochrona miejsc pracy i wzrost gospodarczyTo co rośnie w Polsce to ceny w sklepach i usługach, a miejsca pracy są w części zagrożone z powodu pomysłu wymuszania szczepień u pracowników przez pracodawców.

Dr n. med  Artur Zaczyński (CSK MSWiA) – Zaszczepienie daje nam przepustkę do powrotu do normalności.jaka jest „normalność” w Polsce, a także w krajach jak Australia, Austria czy Francja można przeczytać w internecie.

prof. dr hab. n. med. Andrzej Horban (Szef Rady Medycznej przy Premierze) – Istotą szczepienia jest wytworzenie takiego poziomu odporności, żeby człowiek nie był zarażony. – zaszczepieni zarażają się i chorują.

prof. dr hab. n. med. Miłosz Parczewski (Klinika Chorób Zakaźnych, Tropikalnych i Nabytych Niedoborów Immunologicznych PUM) – Szczepienie pozwoli na powrót do normalności. Na zmniejszenie liczby ograniczeń – pełne funkcjonowanie. – wystarczy poczytać o powrotach obostrzeń w krajach gdzie jest wysoki poziom zaszczepień.

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Simon (Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu) – To NA PEWNO uniemożliwi transmisję zakażenia na osoby Wam bliskie, starsze, z wielochorobowością.Jak już wcześniej napisaliśmy. Zaszczepieni nadal zakażają i narażają osoby najbliższe.

CZYTAJ  Niemowlę zamknięte w aucie. Ratowali je strażacy

Szczepionka na Covid-19 miała być 2-dawkowa (dla J&J – 1 dawka):

Już nie jest. → https://szczepienia.pzh.gov.pl… i https://www.bbc.com/news/healt…

Szczepionka miała chronić przed zachorowaniem w ponad 90%:

Nie chroni:

https://wszzkielce.pl/szczepio…

Szczepionka miała chronić przed śmiercią:

– Na ten moment chroni w 73,52% – dane z 30 listopada, ~71% dziś, źródło: https://twitter.com/MZ_GOV_PL

Czyli co najmniej co 4 zgon to osoba zaszczepiona!

Szczepionka miała być dobrowolna:

https://businessinsider.com.pl… Nie będzie i w coraz większej liczbie krajów nie jest

Szczepionka miała chronić przed transmisją wirusa:

https://naukawpolsce.pap.pl/ak…

Szczepionka miała zakończyć pandemię:

Nie zakończy:

https://www.bbc.com/news/healt…

Ile pozostało z tego co miała szczepionka zapewniać i dalej zapewnia?

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

117 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
nieszczep
2 lat temu

Nie mogę uwierzyć, że ktoś naprawdę myśli, że brak zaufania do z dupy wyjętych zastrzyków oznacza bycie psychopatą i „niedbanie o swoje zdrowie” LoL. Kto tu nie umie logicznie myśleć? Pfizer to szkodnik skazywany już wyrokami. Janssen ostatnio ogłosił upadłość, żeby uniknąć kar za rakotwórcze talki sprzed lat. BionTech nigdy nie produkował szczepionek. I dalej nie produkuje, bo te g0wna nie są szczepionkami. Wstrzykujcie sobie porcje przewidziane dla nieszczepów poza kolejką, a potem przesyłajcie stories do takniewiele . pl. Szybciej debili ubędzie, szybciej się skończy ta rzeźnia. Rozsądni ludzie cierpią, dzieci cierpią i umierają przez waszą zgodę na psychotyczne odjazdy telewizyjne. Jakim z*ebem trzeba być, żeby traktować poważnie cokolwiek, co wychodzi z mass mediów, hellooooł??

Hejter hejtero-ch*jków
2 lat temu

Jak czytam wasze komentarze to nie mogę w to uwierzyć jak bardzo społeczeństwo jest ogłupione i zmanipulowane przez władzę i ich pazerność z której nie mogą się wywinąć bo narzucona jest już z góry i dalej wciskają ten kit a wy się k**wa szczepcie naklejki na czoło sobie lepcie stare plepcie. Jesteście poddani masowej hipnozie na rozkaz chodziliście do sklepu podanych porach nosiliscie maseczki w miejscach wyznaczonych i chodziliście do lekarza na rozkaz zostaliście w domu na 14 dni także jesteście już w pełni wytresowani tylko czekać na kolejne wskazówki waszych treserów. Zaszczepcie się wszyscy razem z waszymi dziećmi które nawet się nie urodziły jeszcze a już będą zaszczepiony. Nowy porządek świata krok po kroku się wypełnia populacja będzie zmniejszona i cel osiągnięty. No chyba że ci wierni wymrą a reszta o trzeźwieje.

Julia
2 lat temu

Ludzie nie skaczcie sobie do gardla.Kazdy podjal jakas decyzje co chce zrobic i czy jest to decyzje poprawna, czy nie okaze sie w ciagu kilku najblizszych lat. Nigdy wczesniej branza lekarska nie byla tak podzielona i nigdy wczesniej nie slyszelismy tak odmiennych komentarzy od specjalistow. Jest to nowej generacji szczepienie/leczenie i albo ktos idzie na to albo nie. Wyzywanie sie nawzajem w niczym nie pomoze. Moze tu wlasnie o to chodzi, zeby sklocic ludzi? Zmuszanie kogos do medycznej procedury nie jest najlepszej metoda na zdrowe spoleczenstwo.

Do dzeko
2 lat temu

Kto tu jest chory „na nienawiść” (czy może z nienawiści? 😁). Przeczytaj co napisałeś jełopie bo sam się gubisz w swoich wypocinach, edukację chyba szybko kończyłeś więc nie umiesz myśleć samodzielnie ani wyciągać wniosków z tego co się dzieje wokół ciebie. Argumentów raczej nie będę Ci przedstawiał bo twój maleńki móżdżek tego nie ogarnie, powiem tylko tyle – słabi jesteście na umyśle. Zjada was frustracja że was wydymano a inni chodzą wolni, i do tego to wy roznosicie wirusa i to was powinno się izolować bo każdy z was ma to g… zaaplikowane. Tyle w temacie srandemii i covidiotów.

janek
2 lat temu

to jest własnie 3 wojna swiatowa?Przepowiednia fatimska

do Dżako
2 lat temu

Zgadza się pedofile lezby i nie szczepy do kotła i na szubienicę – śmierć siewcą śmierci.

117
0
Napisz co o tym sądziszx