Jak powinien wyglądać ostrowski rynek?

Udostępnij
Tweet

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie prezentacji koncepcji zagospodarowania Rynku w Ostrowie Wielkopolskim wraz z wlotami (ul. Raszkowską oraz ul. Wrocławską).

Chcąc umożliwić udział jak największej grupie mieszkańców w organizowanych konsultacjach, zachęcamy do umówienia się drogą telefoniczną (62 582 22 01 lub 62 582 22 02) na indywidualne spotkania, w trakcie których będą mieli Państwo możliwość bezpośredniego zapoznania się z zakresem projektu oraz wniesienia wszelkich sugestii lub uwag.

Konsultacje potrwają od 30.11.2021 do 14.12.2021 i będą odbywać się w dwóch miejscach tj. Ratuszu (I piętro) oraz Centrum Aktywności Lokalnej (al. Powstańców Wielkopolskich 14, I piętro).

Szczegółowy harmonogram spotkań konsultacyjnych znajduje się poniżej:

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt – Wydział Polityki Przestrzennej: 62 582 22 01 lub 62 582 22 02.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bieda postępuje wśród Polaków - raport
Subskrybuj
Powiadom o

26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
dddd
1 rok temu

ostrów jest brzydki i umiera

Janek
1 rok temu

Centra wydziały – posady- tylko efektów brak, najważniejsze żeby rodzinki mogły doić budżet miasta , a dla gawiedzi zrobi się jakiś głupi ale mega drogi ( faktycznie tani ale dla wybrańca wykonawcy i zleceniodawców mocno dochodowy) projekt i wszyscy będą zadowoleni;)

Ostrowianka
1 rok temu

Kolejne pieniądze zmarnowane ! To co jest PO remontach tak kosztownych że trudno nawet jezdzić nie czując się jak na torze krosowym jakie nam władza serwuje w Ostrowie to każdy kolejny debilny pomysł niech szybko zniknie wraz z cała władza ostrowską . Wydane olbrzymie pieniądze na huśtawki na deptaku jak i nasadzenia drzew , traw gdzie od rana psy mają swoje miejsce do załatwiania sie było szalonym planem . Współczuje mieszkańcom Rynku gdzie smród unoszący się z ogródków jest porażający . Latem nie ma szans na otwarcie okna bo wszelkie kuchenne smrody wraz z wrzawą trwającą do póznych godzin nocnych nie pozwalają na normalne życie . Z Rynku zniknęły sklepy i po chleb trzeba iść jak na wyprawę . Gdzie są zakłady nowe ??? aby młodzi mieli szansę pozostania w tym jakże już grajdole bez szans na inne zycie . Za duzo kasy ?? to skąd te wszystkie podwyzki uchwalane przez jakże ciągle płaczącą władze ? Ostrów dostał kolejną kasę od Polskiego Rzadu PiS na którą tak pluje władza i zwolennicy zdrajców, Pytanie ile Ostrów dostał za Urbaniaka ?? że dzisiaj Klimek tańczy jak jej on zagra organizując marsze , protesty antyrządowe ? Hańba !

Fallus Anolymus
1 rok temu

Sracje, konsultacje a i tak PBK zrobi co jej się żywnie podoba. Będzie kolejna bzdeta na rynku.

Obiektywny
1 rok temu

Po pierwsze, brak toalet – te od strony Kaliskiej czynne są „od przypadku do przypadku”, po drugie – zakaz karmienia gołębi które i tak nie powinny jeść chleba (kwas chlebowy!!!), potem wracają w te same miejsca i wygląda tam tak jak wygląda… Kraków dawno zrobił z tym porządek, dokarmianie kwasem to nie jest ekologia…

max
1 rok temu

Najważniejsze to zablokować możliwość wjazdu samochodów wszystkich za wyjątkiem służb. Ludzie parkują już swoje „piękne” auta prawie w ogródkach. lanserka i głupota w jednym

26
0
Napisz co o tym sądziszx