OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Awans nauczycielek

Sebastian Górski, zastępca prezydent Ostrowa Wielkopolskiego wręczył akty mianowania kolejnym nauczycielom szkół i przedszkoli Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Awans otrzymały trzy nauczycielki.

Mianowane nauczycielki to:

Katarzyna Małecka – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim,
Martyna Sobczak – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mieszka I w Ostrowie Wielkopolskim,
Magdalena Trawińska- Przedszkole nr 9 Miś Uszatek w Ostrowie Wielkopolskim.
– Gratuluję kolejnego kroku w karierze zawodowej nauczyciela i tej, jakże niełatwej, misji w dzisiejszych czasach. Jednocześnie życzę dalszych sukcesów zawodowych! – mówi Sebastian Górski, zastępca prezydent Ostrowa Wielkopolski.

Uroczyste ślubowanie mianowanych nauczycielek odbyło się w czwartek, 2 grudnia br. w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Podczas wydarzenia nauczyciele złożyli przysięgę, iż ślubują rzetelnie pełnić powinność nauczyciela, wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, a następnie odebrali awanse.

POLECANE NEWSY
14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Matka
1 miesiąc temu

A za co ten awans za siedzenie i sadzenie się i znajomości znam pewną szkołę w centrum sami znajomi R nawet personel niższy

czytelnik
1 miesiąc temu

a temu z prawej ? dobrze ,ze dostał trochę grosza kupi sobie marynarkę . Bo ta z tego koca to co to jest ? to dał mu syn czy gdzieś wytargał z lumpeksu . To środowisko jet biedne jak nauczyciela nie stac na garnitur .

ogien z .........yyy.... srodeczek
1 miesiąc temu

Fuell Shell i do pelna az po korek:))))))))))))hmmmm

Dawid
1 miesiąc temu

Maski już wszędzie he He żal

dhhhhwill
1 miesiąc temu

Do przedstaw się: niestety masz rację, trudno wymagać powołania od ludzi, którzy zatrudniani są wyłącznie wedle koneksji. Znałem pewna nauczycielkę, której do prowadzenia lekcji nie były potrzebne żadne książki, ale została wyeliminowana przez środowisko i nie pracuje w zawodzie, wzbudzała zbyt wiele kompleksów w swoich koleżankach i kolegach.

***** ***
1 miesiąc temu

Się nieuki pisowskie bulwersują pod spodem 🙂

Ostrowianka
1 miesiąc temu

OBIEKTYWNY w szkole to raczej powinno się uczyć a nie rządzić.
A chyba o to nauczycielom ( większości ) chodzi aby mieć władzę… A uczniowie i rodzice jak szara masa podporzadkowani …chodzacy jak w zegarku… zarabiający na korepetycje i prezenty dla rządzących.

Zbuku85
1 miesiąc temu

Szarpoł bym jak Reksio szynkę te No1

Przedstaw się
1 miesiąc temu

No cóż, każdy był w szkole i wie że w przytłaczającej masie nauczyciele to ludzie bez twarzy właśnie, bez osobowości, klepać pierdoły z podręcznika przez lata i tyle. Bywają wyjątki próbujące przełamywać smutną rzeczywistość niszczenia psychiki dzieci i młodzieży przez przymusową produkcję kolejnych pokoleń niewolników, ale to wyjątki właśnie. Żal dzieci i młodzieży, których zdolności są niszczone i tłamszone w szkole, ku zadowoleniu nauczycieli.

Zocha
1 miesiąc temu

Ludzie bez twarzy… Smutna rzeczywistość…

14
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x