Potrącenie 2 dziewczynek

Udostępnij
Tweet

Chwile grozy przeżyli uczestnicy potrącenia, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Strzeleckiej oraz Jankowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Kierująca volkswagenem potrąciła dwie dziewczynki.

Dwie dziewczynki w wieku około 12 lat podążały wzdłuż ulicy Strzeleckiej na zajęcia sportowe. Jedna z nich prowadziła hulajnogę, a druga szła obok. Kierująca volkswagenem, kobieta w średnim wieku, wjeżdżając w ulicę Jankowskiego nie dostrzegła w porę dziewczynek. Obie się przewróciły, ale żadna nie uskarżała się na dolegliwości bólowe.

Wezwano policję, która rozliczyła kierująca autem.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zadyma na proteście rolników (nowe zdjęcia)
Subskrybuj
Powiadom o

21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kierowiec
2 lat temu

Prawko myt! Surowo rozliczyć potencjalną morderczynię! Biedne dziewczynki.

Iza
2 lat temu

No właśnie, kobiety nie umieją jeździć, więc niech na nogach chodzą. Faceci są super. P. S pozdro dla chlopa, który wczoraj jechał pod prąd na Krotoszyńskiej, pewnie zdawałeś prawo jazdy tam gdzie reszta chłopów, czyli w Pacanowie 😁 Chłopy, dzięki waszym umiejętnością za kierownicą, jest się z czego pośmiać , dziękuję że jesteście 😂👌

Xxxsss
2 lat temu

Nie mierzcie kobiet kierowców jedna miarką są kobiety które potrafią jeździć i faceci którzy nie potrafią.

Bzdura.
2 lat temu

Do redaktora pytanie. Czy te dziewczynki poruszały się jezdnia czy po chodniku. Jeśli po chodniku to tej tz kierowcy zakręt nie wydał? Jeśli po jezdni to tych dziewczynka tam nie powinno być ale to nie zwalnia z obowiązku jazdy bezpiecznej i reagowanie na różne przypadki.

Jon
2 lat temu

Jak ślepa to niech pieszo chodzi, komora jej zabrała mózg dobrze że ich nie Zabiła cipa jedna

Zły
2 lat temu

Mam nadzieję że policja skutecznie rozliczyła kierowcę wieśwagena, niedługo trzeba będzie fruwać żeby nie wadzić co niektórym „kieroffcom”.

Wojciech
2 lat temu

Kiedyś były tam lampy sodowe, było jasno jak w dzień… Teraz zaś po wymianie na ledy, które przypominają jakością (raczej jakosią chciałoby się powiedzieć) lampy rtęciowe za komuny ciemno jest jak w przysłowiowej d… u murzyna. To miasto zamiast się rozwijać to się zwija. Dziadostwo !!!

niezgodny
2 lat temu

kwestią czasu jest powstanie tam świateł

Abc
2 lat temu

Baba za kierownicą i nieszczęście gotowe.

Ja
2 lat temu

Kierowcy nigdy nic nie zauważają,a baby zwłaszcza,ciągle patrzą w telefon, ostatnio baba jechała czerwona zdezelowaną Scodą z Grabowskiej na Kaliską,to nie dość,że stanęła p* zda na całych pasach i nie można było przejść,to jeszcze grzebała w telefonie i dopiero po jakimś czasie ruszyła.Baby niech łażą na nogach,nie nadają się na kierowców.

21
0
Napisz co o tym sądziszx