OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Potrącenie 2 dziewczynek

Chwile grozy przeżyli uczestnicy potrącenia, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Strzeleckiej oraz Jankowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Kierująca volkswagenem potrąciła dwie dziewczynki.

Dwie dziewczynki w wieku około 12 lat podążały wzdłuż ulicy Strzeleckiej na zajęcia sportowe. Jedna z nich prowadziła hulajnogę, a druga szła obok. Kierująca volkswagenem, kobieta w średnim wieku, wjeżdżając w ulicę Jankowskiego nie dostrzegła w porę dziewczynek. Obie się przewróciły, ale żadna nie uskarżała się na dolegliwości bólowe.

Wezwano policję, która rozliczyła kierująca autem.

POLECANE NEWSY
21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
OBSERWATOR
1 miesiąc temu

Wszyscy na Panią za kierownicą złe komentarze piszą a co robiły dziewczynki w wieku 11 lat same bez opieki dorosłej osoby na hulajnodze elektrycznej.

Wojciech
1 miesiąc temu

Im więcej gównianych lamp ledowych tym więcej wypadków ! Proponuję żeby nasza caryca przejechała się samochodem po zmroku na włączonych światłach pozycyjnych nie drogowych np. Piłsudskiego czy Grabowską. Może przejrzy na oczy jakie badziewie oświetleniowe nam zafundowała. Jak chciała potanić nasze bezpieczeństwo to mogła zrobić kaganki (niewiele różnią się od ledów), albo wygasić lampy w ogóle. Wtedy to dopiero będzie tanio !!! A że trup będzie słał się gęsto? A kogo takie pierdoły w mieście obchodzą ?

ciemnica
1 miesiąc temu

Bo tam jest po prostu ciemno. Obecnie montowane sine lampy ledowe to tragedia.

Ania
1 miesiąc temu

Zapomniałeś że statystycznie najwięcej wypadków powodują mężczyźni i to ci co najbardziej komentują i krytykują kobiety . Dobrze że dziewczynki są całe i zdrowe a kobieta nie uciekła i nie schowała się w krzakach tak jak Kurski. Zachowała się okey, zawiadomiła kogo trzeba.

Krzychu
1 miesiąc temu

Co jest, co jest… jak to… to nie kierowca BMW?

Mysz polna
1 miesiąc temu

Skutek uboczny po przyjęciu szczypawki.

lila
1 miesiąc temu

Nośmy odblaski!!!
Piesi są często ubrani na czarno i przy panującej szarówce naprawdę trudno ich zauważyć i wcale nie trzeba jechać szybko ani patrzeć w telefon.

Kapelan P. Henrykowski
1 miesiąc temu

Ja jeżdżę tylko rowerem , śnieg nie śnieg a nawet w deszczu i pod wiater. Także nikogo nie potrące. Auto mam ale na pokaz że mnie stać i od święta nim jeżdżę. Taki ze mnie kapelan na … 🚲

Last edited 1 miesiąc temu by Kapelan P. Henrykowski
Skutek
1 miesiąc temu

Skutek nowych przepisów. Dzisiaj dzieci nie uczy się przechodzenia przez przejście dla pieszych. Bo po co, jak niby zawsze mają pierwszeństwo. Tylko że w nocy nie zawsze są widoczne. Dzieci powinno się uczyć że na przejście wchodzą dopiero jak nawiążą kontakt wzrokowy z kierowcą. Tak że jest pewność że kierowca ich widzi. Tak jest na zachodzie.

EdekKredek
1 miesiąc temu

Kto i dlaczego wymienił oświetlenie z sodowego na LED, czym się kierowali, chęcią zyskiem ? Ile mocy ma jedna taka lampa led ? Bo sodowe miały 70W, czy LED maja mniej czy więcej, bo świeca gorzej, a pewnie więcej prądu pobierają, co za paradoks

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x