Zatrzymano sprawcę śmiertelnego wypadku

72 godziny – dokładnie tyle wystarczyło policjantom z dolnośląskiej komendy wojewódzkiej i Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, żeby ustalić dane osobowe, namierzyć i zatrzymać mężczyznę, który w miniony poniedziałek po spowodowaniu śmiertelnego wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej numer 331, uciekł do pobliskiego lasu. Ofiarą był mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego. Funkcjonariusze tego samego dnia zatrzymali wspólnika głównego podejrzanego, który wraz z nim dokonał kradzieży samochodu Audi SQ7 i posiadał znaczne ilości narkotyków. O losie mężczyzn zdecyduje teraz sąd.

zatrzymany na tle policyjnej akcji
Prowadzona przez policjantów z dolnośląskiej komendy wojewódzkiej oraz Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach wnikliwa praca operacyjna, żmudne czynności dochodzeniowo-śledcze i oraz szeroki odzew społeczny na publikowane informacje prasowe na temat zdarzenia, zaowocowały zatrzymaniem 38-letniego mieszkańca Wrocławia, który według zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego kierował Audi SQ7 w chwili wypadku, do którego doszło w miniony poniedziałek na drodze wojewódzkiej numer 331 pomiędzy Parchowem, a Polkowicami. Policjanci zatrzymali drugiego mężczyznę, który pomagał w kradzieży luksusowego Audi z terenu Niemiec, a ponadto w chwili zatrzymania posiadał przy sobie znaczne ilości narkotyków.

Po przeprowadzeniu czynności procesowych z udziałem zatrzymanych mężczyzn, będziemy Państwa informować o dalszych policyjnych czynnościach w tej sprawie.

POLECANE NEWSY
13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do AudiRS6
2 miesięcy temu

Zaganiacz to cię zrobił śmierdzący i krzywy.

Super sprawa
2 miesięcy temu

A kiedy złapią sprawce innego wypadku , stare sprawy juz poszły na bok czy o co chodzi ?
jak widać po kilu latach tragedii , juz sie zachowuje normalnie człowiek ktory powinien siedzieć
pare ładnych lat ……..

Fallus Anolymus
2 miesięcy temu

Dajcie mi go na 5 minut, to sam mu karę wymierzę. Dotkliwą..

AudiRS6 DO M43
2 miesięcy temu

Toś Amerykę odkrył…..geniusz drugi po Koperniku…Pewnie stary zaganiacz na Milicji

M43
2 miesięcy temu

Widzę że Kolega/Koleżanka nie zauważył, ale „Milicji” w naszym kraju nie ma już od 32 lat. Zostali w ub. wieku przekształceni w Policję. 🙁

Bolo
2 miesięcy temu

Pod ścianę śmieci i rozstrzelać! Bo we łbie tylko złodziejstwo i dilerka.

AudiRS6
2 miesięcy temu

Brawa to raczej się należą tym co pomogli w namierzeniu a Milicja jak zwykle spije śmietankę, będą premie, medale za żmudne czynności, i wnikliwą pracę.

Mechanik
2 miesięcy temu

Szkoda że zamaskowali gębę tego przestępcy, moglibyśmy porównać czy jest podobny do portretu pamięciowego. A tak na poważnie to maksymalna kara dla takich, nie mało że kradnie to jeszcze zabił niewinnego.

Siewotnia
2 miesięcy temu

Maximum 12 lat i nic więcej w polskim kodeksie karnym i to bez znaczenia czy jedną czy więcej na drodze zabije pijany albo naćpany Kierowca Killer

Asd
2 miesięcy temu

Tak szybko zartzymali goscia ? Pewnie zoatawil dowod osobisty w aucie

13
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x