OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Szkoła żegna zasłużonego nauczyciela

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie ZSP CKU z Przygodzic żegnają zasłużonego nauczyciela. Zmarł nagle w wieku około 60 lat. W przygodzickiej szkole uczył przedmiotu produkcja roślinna.

POLECANE NEWSY
19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do nauczycielka
6 dni temu

do nauczycielka : masz nie 100 ale 200% racji w swym komentarzu . do takich inf. są nekrologi ew. specjalna strona na dla ciekawskiech. Nie zyje nauczyciel, czy policjant ? kto to jest ? nie znam? I co mnie/nas / to obchodzi. p.s Zmarla moja ciocia – i co z tego , co was to obchodzi. Tylko dla mnie była ważna -no moze jeszcze dla 10-30 osob. ale dla powiatu ?

marekM(@marek)
6 dni temu

do wszystkich co minusują „Szczypawka” Jeśli to co napisał jest prawdą , to za co go ludzie minusujecie ??? Ja tego nie rozumiem !! Napisał tylko fakty że przyjął szczepionki , miał efekty uboczne, a następnie niestety umarł. Za co te minusy ludzie !!! Jak u was ktoś z rodziny po szczypawce umrze to tez minusy wstawicie !!!

Ostrowianin
6 dni temu

Z nieoficjalnych wiadomości jak mi wiadomo, że dzień wcześniej się szczepił trzecia dawką na covid

k3
6 dni temu

nagle-21

Absolwent PTR
6 dni temu

Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych.

Detektyw prawdy
7 dni temu

Już dawno mówiłem , że jesteśmy na cichej trzeciej światowej , to żeście się głupki śmiali. Nagłe i częste zgony mówią same za siebie.

Obserwator
7 dni temu

Skutek uboczny po przyjęciu szczypawki.

Nienauczycielka
7 dni temu

Może stwórzmy specjalny portal informujący o zgonach zasłużonych nauczycieli ? No bo że umarł ktoś kto nie jest nauczycielem, urzędnikiem bądż policjantem to nie warto nawet wspominać.

Forest
7 dni temu

Do szczypawka u tego nauczyciela 3dawka była tak samo przyczyną śmierci jak u mojego znajomego covid . To są śmierci z przyczyn naturalnych a wszystkie teorie o szczepionkach lub ich braku to sobie wsadźcie między bajki

AdamTKMK
7 dni temu

Moj tata żył 52lata i covida wtedy nie bylo. No niestety jakby się spytać młodzieży to powiedzieliby dziadek a znając kogoś takiego to człowiek żyjący pełnią życia.wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego dla komentujących cieszmy się każda chwila bo nie wiemy która ostatnia.

19
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x