Szkoła żegna zasłużonego nauczyciela

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie ZSP CKU z Przygodzic żegnają zasłużonego nauczyciela. Zmarł nagle w wieku około 60 lat. W przygodzickiej szkole uczył przedmiotu produkcja roślinna.

CZYTAJ  Jechał "nową" trasa do znanej firmy i rozbił się

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Miki
10 miesięcy temu

Ja też się zaszczepiłem i prawie umarłem na 2 dzień a mam 42 lata i co też jestem ofiarą covid na covid w powiecie ostrowskim umiera 0.2% w ciągu roku tak wyliczyłem według mieszkańców.A ten nauczyciel jest ofiarą szczepienia a z tego nie robią statystyk i wpisali śmierć naturalna prawie tak samo by pewnie mi wpisali

SP-7 im Bema
10 miesięcy temu

chodziliśmy do tej samej klasy ….8 lat R.I.P.Andrzej [i] [i][i]

do nauczycielka
1 rok temu

do nauczycielka : masz nie 100 ale 200% racji w swym komentarzu . do takich inf. są nekrologi ew. specjalna strona na dla ciekawskiech. Nie zyje nauczyciel, czy policjant ? kto to jest ? nie znam? I co mnie/nas / to obchodzi. p.s Zmarla moja ciocia – i co z tego , co was to obchodzi. Tylko dla mnie była ważna -no moze jeszcze dla 10-30 osob. ale dla powiatu ?

marekM
1 rok temu

do wszystkich co minusują „Szczypawka” Jeśli to co napisał jest prawdą , to za co go ludzie minusujecie ??? Ja tego nie rozumiem !! Napisał tylko fakty że przyjął szczepionki , miał efekty uboczne, a następnie niestety umarł. Za co te minusy ludzie !!! Jak u was ktoś z rodziny po szczypawce umrze to tez minusy wstawicie !!!

Ostrowianin
1 rok temu

Z nieoficjalnych wiadomości jak mi wiadomo, że dzień wcześniej się szczepił trzecia dawką na covid

k3
1 rok temu

nagle-21

Absolwent PTR
1 rok temu

Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych.

Detektyw prawdy
1 rok temu

Już dawno mówiłem , że jesteśmy na cichej trzeciej światowej , to żeście się głupki śmiali. Nagłe i częste zgony mówią same za siebie.

Obserwator
1 rok temu

Skutek uboczny po przyjęciu szczypawki.

Nienauczycielka
1 rok temu

Może stwórzmy specjalny portal informujący o zgonach zasłużonych nauczycieli ? No bo że umarł ktoś kto nie jest nauczycielem, urzędnikiem bądż policjantem to nie warto nawet wspominać.

21
0
Napisz co o tym sądziszx