2 śmigłowce wysłane do wypadku

Dzisiaj (22.10) o 16:20 dyzurny KPP Kępno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Baranowie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący volkswagenem 33-letni mieszkaniec gminy Bralin nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem marki renault, którego kierowcą był 39-letni obywatel Ukrainy.

W każdym z pojazdów znajdował się pasażer. 4 osoby zostały poszkodowane. 3 osoby zostały przetransportowane do szpitali, m. in. do Ostrowa Wielkopolskiego . W akcji ratowniczej wykorzystano 2 śmigłowce LPR, w tym jeden z Michałkowa.

Więcej zdjęć na stronie radiosud.pl

POLECANE NEWSY

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Józef Sikora
10 miesięcy temu

Może tak w twarz jeden z drugim mi to powie. Pamiętaj że kaznemu z wsss może się przytrafić WYPADEK i wtedy porównasz sobie przekaz mediów a zeszywistosc. Aczkolwiek w tej sytuacji nie mam pretensji do pana tarchaly bo dość rzetelnie przekazał informacje, tylko niektorzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Jeszcze jedno tych co wolą hejtowac anonimowo to zapraszam do rozmowy w cztery oczy Nowa Wieś Książęca 5 a jęli niw mają na tyle odwagi to niech się zamkną te piz… eczki. Pozdrawiam redakcję

xyz
10 miesięcy temu

No i znowu debile z tych śmigiełek i dyspozytorzy sie popisali- 4 osoby z wypadku i 3 do Ostrowa – a pozostałe szpitale to co? myslicie kretyni że SOR w Ostrowie jest w stanie przyjąc 3 cięzkich pacjentów z wypadku na raz ? W razie zgonu któregoś z tych pacjentów powinniście trafić do pierdla na długie lata żebyście się nauczyli, że jak jest masowy wypadek to nie zwozi się wszystkich do jednego szpitala.

Gzyms
10 miesięcy temu

Sprawcę wypadku powinno się zostawić samemu sobie.

Abc
10 miesięcy temu

Ale nieszczęśliwie trafił w ten rów.

Iza
10 miesięcy temu

I daj chłopu prowadzić auto …

5
0
Napisz co o tym sądziszx