Policjanci nie połakomili się na zabitą świnię i kasę

Udostępnij
Tweet

Za próbę wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom odpowie 37-letni mieszkaniec Kluczborka, który w niedzielę (21.11) wieczorem został zatrzymany do kontroli drogowej. Okazało się, że był nietrzeźwy. Jego pojazd nie posiadał badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia OC. Mężczyzna próbował „ratować” sytuację, oferując policjantom pieniądze oraz obiecując dostarczenie wyrobów garmażeryjnych ze świni.

W niedziele wieczorem w Trzebieniu funkcjonariusze zatrzymali do kontroli pojazd marki Opel, którego kierowcą był 37-letni mieszkaniec Kluczborka. – Podczas kontroli okazało się, że jest on nietrzeźwy w wydychanym powietrzu miał ponad 1,68 promila alkoholu. Ponadto pojazd, którym kierował nie posiadał aktualnych badań technicznych oraz polisy OC – poinformował portal radiosud.pl, sierż. sztab. Filip Ślęk z Zespołu Prasowego KPP Kępno

Mężczyzna zaoferował policjantom dużą sumę pieniędzy oraz obiecał dostarczyć wyroby garmażeryjne z tak zwanego „świniobicia”, w zamian za odstąpienie od wykonywanych czynności służbowych. Kierujący swoją propozycją popełnił jeszcze poważniejsze przestępstwo i trafił do policyjnego aresztu. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 a za wręczenie korzyści majątkowej grozi kara pozbawiania wolności nawet do 10 lat.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Strażacy jadą alarmowo. Wiemy dlaczego
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
arabskie whisky
1 rok temu

jak widać w naszym kraju pracuje tylko uczciwa policja

fac
1 rok temu

prawdziwy homont ze wsi – głupi jak jego cep. karac, karac

12
0
Napisz co o tym sądziszx