Ostrowska Jesień Biegowa 2021 – fotorelacja

21 listopada na ostrowskich Piaskach stawiło się 360 biegaczy z różnych miast Polski. W optymalnych warunkach pogodowych zmierzyli się z wyzwaniami przygotowanymi przez organizatorów w kilku kategoriach. Był bieg na dystansie maratonu, nordic-walking, bieg z psem oraz bieg klasyczny na dystansach 5, 10 lub 15 kilometrów.

Pierwsze miejsce na dystansie maratońskim 42,19 km zajął Konrad Wolski ze Zdun k. Łowicza. Uzyskał czas 2 g 54 m i 17 sek i dobiegł na metę przed 26 rywalami.

Na dystansie 15 kilometrów pierwsze miejsce wywalczył Michał Przerwa z Odolanowa w czasie 53 m i 33 sek. Pokonał 97 rywali.

Spośród 110 osób na dystansie 10 kilometrów najlepszy był Hubert Naglak z Szelejewa. Jego czas to 35 minut i 40 sek.

17 minut i 8 sekund wystarczyło do przebiegnięcia dystansu 5 kilometrów. Udało się to Rafałowi Tomowiakowi z Leszna. W tej konkurencji wystartowało 76 osób.

W biegu z psem na dystansie 5 kilometrów najszybciej na mecie znalazł się Stefan Wnorowski z Konstancina Jeziorna. Jego czas to 15 minut i 34 sekundy. Tu rywalizowało 37 osób.

Skromniejsza obsada była w konkurencji Marsz Nordic Walking na trasie 5 kilometrów. Po zaciętej walce pierwsze miejsce zajął Hierownim Winiarski z Jankowa Zaleśnego.

POLECANE NEWSY
6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
biegacz
2 miesięcy temu

Do Ja

No tak się składa, że nie zawsze można zorganizować biegi uliczne (z atestowaną trasą) w lesie 😉

Do Wir
2 miesięcy temu

To ty sam jesteś winien swojej histerii. Masz cykora to zamknij się w piwnicy i nie wychodź.

grat
2 miesięcy temu

Gratulacje, miło widzieć sympatycznych, pozytywnie zakręconych ludzi, pozdrawiam.

wir///
2 miesięcy temu

wszystko OK, ładnie . Ale jedno ale jak to sie ma z cywilna odpowiedzialnoscia tych organizatorów, uczestników do tematu COVIT . Ostrowski szpital zamyka oddziały, pacjenci rozwozeni po kraju, umieralnośc rosnie a tutaj setki osób pajacuje sobie w najlepsze bez masek, ochrony i wali głupola uzasadniajac to ew. tlumaczeniemi,że przestrzen,powietrze itp.,
W dobie epidemii myslenie usmiechy godne matołow. Wszyscy posrednio jestescie winni zachorowań.

Gzyms
2 miesięcy temu

Boże, ale pierdoły. Jedyny plus akcji że nie przeszkadzali w centrum normalnym ludziom.

Ja
2 miesięcy temu

No proszę i jakoś da się zorganizować biegi w miejscu w którym nikomu nie przeszkadza a nie zablokowywac pół miasta i nie włączać w ten cyrk policji która ma naprawdę dużo ważniejszych rzeczy niż stanie przez pół dnia i blokowanie drogi bo ktoś ” mądry ” wymyślił biegi w centrum

6
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x