Radny pochwalił się szczepieniem. Nie takiej reakcji się spodziewał

Kiedy radny wrzucał na portalu społecznościowym post z certyfikatem potwierdzającym przyjęcie dawki przypominającej, raczej nie mógł się spodziewać aż takiej reakcji komentatorów. Miała być promocja szczepień, a odzew wskazuje, że u grupy wyborców zanotował minusa.

Jakub Paduch Radny z Ostrowa Wielkopolskiego napisał o mieszaniu szczepionek:

Przy okazji piątku warto przypomnieć, że w przeciwieństwie do innych substancji, szczepionkę przeciwko #COVID19 śmiało można mieszać❗️ Sam do majowej dawki #Janssen dorzuciłem dziś przypominającą dawkę #Comirnaty. Szczepcie się ludzie❗️

Internauci w sporej części nie podzieli entuzjazmu radnego.

CZYTAJ  Eleganckie warunki dla uczniów

74 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Domagała Marian
1 rok temu

To czemu cała służba zdrowia zaszczepiona jak wolisz leżeć w pampersach na oddziale to się nieszczep.I jak się tam znajdziesz będzie zapóżno.

proletaryusz
1 rok temu

Białko kolca ze „szczepionki” może przenikać również do mózgu i po prostu niszczyć jego komórki.
Życzę dużo zdrowia Panu radnemu. Pomimo, że jest osobą bardzo kontrowersyjną to niekiedy uda mu się powiedzieć coś mądrego.

do cba
1 rok temu

jak masz jakies nowe info o rafalku pseudo wlaścicielu firmy to chetnie sie spotkamy ,a jemu znowu powiesimy odpowiednie ogloszenie na bramie ,ale juz na nie placu

Do Cieplownik
1 rok temu

Więc odpowiadam.
Żyję wystarczajaco długo aby mieć wiedzę iż władza ktora rzadziła w PL od po wojnie ,praktycznie do 1990 za duzo się nie różni od wladzy ,ktora rządziła tuż po „odzyskaniu” wolnosci.Czyli w polityce Ci sami ,ktorzy z Ruskiem się we wrzesniu 1939 skumali..Teraz juz nawet przesadzają oraz dwoją się i troją ale mają sie dobrze dzięki njewiedzy historycznej obecnego spoleczenstwa.
Wejdz na stronę PZH narodowy instytut zdrowia publicznego i wejdz na dział szczepionki,dowiesz się w jaki sposob szczepionki są latami testowane i jaka jest procedura dopuszczeniowa.
Następne. Jesli pandemia wybuchla nagle,masz rację nalezy szukać antidotum na już na gwalt.Dlatego juz mamy poczatek roku 2022 a covid jest z roku 2019 wiec napewno naukowcy maja na dzien dzisiejszy LEK na te chorobę. A nie tylko szczepionke. Lek jest ,tylko dziwnym zbiegiem okolicznosci jakoś jego dopuszczenie jest w dziwny sposob blokowane.A priorytetem jest zrobienie wszystkiego aby zaszczepić 100% populacji.Jesli ta akcja się im uda,to od tej pory wmowią nam kazdą chorobę i każdą szczepionkę.
Odnosnie MEDIÓW. mylisz się dzisiejsze media nie dosc ze nie ujawniają machlojkow i falszerstw to jeszcze je zatuszowuja.Wiekszosc dzisiejszych mediów jest we własności tych samych finansistów co badania naukowe i szczepionki..Radzę Tobie abyś zrobił coś w celu wzmożenia czujności i zainteresowania sie co jest czyje i kto jest wlascicielem wiekszosci strategicznych spraw na Świecie..Wtedy zobaczysz że nie sa to zadne spiskowe teorie.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Do Cieplownik
Ciepłownik
1 rok temu

Kolego, który mnie tak komentujesz. Nie wiem ile masz lat, ale tak na oko, to czasy komuny widziałeś na filmach i z opowiadań mamy i dziadka. Zwłaszcza stwierdzenie, że wtedy liczyło się dobro człowieka rozbawiło mnie do łez. Zwłaszcza ta dbałość o dobro przejawiła się w 1956, 68, 70, 76 i 81 roku, szczególnie na ulicach Poznania Gdyni i Gdańska, Radomia, a potem całej Polski. Normy dotyczące wszelkich produktów jak były, tak są, tylko powiedz mi jak je określić w przypadku poszukiwania sposobu na pandemię, która dotknęła cały świat, gdy poszukuje się na gwałt sposobu na ratowanie ludzi. A tak poza tym, to skąd wiesz, że szczepionki, które dostałeś w dzieciństwie były badane przez 6 lat? Bo w telewizji mówili, czy „Trybuna Ludu” napisała. Szczepienia były w poszczególnych grupach wiekowych, ale po wyszczepieniu na pierwszy rzut wszystkich. Potem co rok dostawały to kolejne pokolenia .A rzetelność badań i informowania? Polska podobno za Gierka wydobywała rocznie 200 mln ton węgla i była w pierwszej dziesiątce uprzemysłowionych państw świata. Za Gierka kupowano produkty i licencje z zachodu najgorszego sortu, bo nasi ministrowie z PZPR za sowite łapówki brali każdy chłam, a układy i układziki były o niebo większe niż dziś, bo nie było mediów, które mogą to ujawnić. Zacznij w końcu rozumować, a nie wsłuchiwać się w propagandę, bo jak znajdziesz się o krok od respiratora, to zrozumiesz. Oby nie za późno.

Rolnik szuka żony
1 rok temu

Najgorsze co mogło w historii Polski się zdażyć to PiS czyli ugrupowanie sprzedawczykow i złodziei. A kto ich wybrał? Ci co chcą coś mieć nie mając niczego. A kto im to da? Wiadomo PiSdunie.

Zuza
1 rok temu

Do do Zuza no tak😂. Zacznę się uczyć w filmików na jutjubce jak ty.

Monia
1 rok temu

Czekam kocham Cię, ale nie przegadasz tym zakutym łbom. Iloraz inteligencji pantofelka więc wiesz .. Zaraz Ci napiszą, że jesteś płatnym sługusem big farmy sterowanym nano chipem przez 5G😃. I w ogóle to depopulacja i te sprawy. Byle dramatycznej było. A w ogóle plandemia i szczypawki …..😂😆. Jak mnie ci foliarze bawią.

Do Zuza
1 rok temu

Właśnie pokazałaś „poziom” covidiotow. Widać że zjada was frustracja że daliście się zrobić w konia. Narka i do wiosny, foliarko! 😁✌️

Do Cieplownik
1 rok temu

Ponieważ wtedy szczepionki byly dopuszczane wg norm o ktorych mozesz i dzisiaj poczytać, czyli zanim zostaly dopuszczone do dawkowania ludziom,przechodzily co najmniej 6 let i cykl badawczy.
Ponieważ wtedy jeszcze badania nauklwe były rzetelne i uczciwe,nie jak dziś że okreslona grupa finansjery wyklada fundusze i badania naukowe mają wyjść tak jak chcą tego pieniądze.
Ponieważ wyedy liczyło się dobro czlowieka a nie jak dziś dobro fabryki szczepionek i ich udziałowców.
Ponieważ wtedy nikt z góry nie zastrzegl iż nie ponosi odpowiedzialności za działanie swojego produktu.
Ponieważ wtedy szczepienia byly tylko w określonych grupach rocznikowych,nie tak jak teraz na hurra ,wszyscy naraz i jak nie to nie wejdziesz gdzieś i certyfikatu nie dostaniesz.
Ponieważ dzisiaj nie mamy zaufania do układów i ukladzików oraz dziwnych powiązań ONZ WHO i finansjery ktora robi wszystko aby Planetę odchudzić z populacji.
Trochę duzo tych „PONIEWAZ”
I właśnie dlatego.
Chcesz to się szczep ,jesli wiesz napewno ze to pomaga.Jesli nie wiesz to sie za kilka lat dowiesz .Wszyscy się dowiedzą.

74
0
Napisz co o tym sądziszx