Wiemy po co strażakom wózek widłowy

Ostrowska komenda straży pożarnej wzbogaciła się o nowy sprzęt specjalistyczny w postaci wózka widłowego, który stanowić będzie wyposażenie dotychczas użytkowanej naczepy.

Otrzymany sprzęt umożliwia zwiększenie mobilności i niezależności podczas transportów organizowanych w ramach akcji humanitarnych i działań związanych z zapobieganiem i przeciwdziałaniem COVID-19.Ostrowscy strażacy wielokrotnie uczestniczyli w organizowanych akcjach na terenie kraju oraz poza jego granicami związanych m.in. z transportem płynów do dezynfekcji rąk oraz maseczek chirurgicznych wspierając w tym zakresie działania podejmowane przez struktury rządowe oraz wojewódzkie w zakresie przeciwdziałania zagrożeniom ze strony COVID-19.

Parametry techniczne, duża moc i stosunkowo niska masa własna sprawiają, że otrzymany wózek widłowy to optymalne rozwiązanie dla transportu urozmaiconych towarów w zróżnicowanym terenie. Napęd na wszystkie 3 koła pozwala na poruszanie się na nieutwardzonym terenie oraz pokonywanie nierówności i nachyleń, to wszystko sprawia, że jest to sprzęt wszechstronny i przydatny w realizacji powierzonych zadań. Zakup wózka widłowego wraz z adaptacją naczepy do jego przewozu był możliwy dzięki środkom finansowym z Funduszu przeciwdziałania COVID – 19.

POLECANE NEWSY
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jacek
7 miesięcy temu

Nieroby cholerne

Paweł z Powiatu
7 miesięcy temu

Brawo . Fajnie wygospodarowane pieniążki . Jest potrzeba trzeba kupić . Cieszę się że na takie rzeczy idą pieniążki z podatków czystrzy z funduszy . Superko

bc
7 miesięcy temu

No i to jest prawidłowe przeznaczenie środków z Funduszu przeciwdziałania COVID – 19!
I później tez się na pewno przyda.
A nie jakieś tam pomniki.

3
0
Napisz co o tym sądziszx