Polityk PiS Jarosław K. kradł paliwo?

Udostępnij
Tweet

Jarosław K. z Prawa i Sprawiedliwości jest podejrzany o kradzież paliwa, do której doszło na terenie spółki HR Smolice, gdzie jest zatrudniony. Mężczyzna jest obecnie radnym w Radzie Powiatu Krotoszyńskiego. – ustalił portal krotoszyn.naszemiasto.pl

Szefostwo spółki HR Smolice w gm. Kobylin zwróciło się do radnych z powiatu krotoszyńskiego o wyrażenie zgody na rozwiązanie z Jarosławem K. stosunku pracy. Powodem jest „zabór mienia, stanowiący własność firmy ze Smolic”. Jako dowód załączono pendrive z nagraniem z monitoringu przemysłowego oraz zdjęcia potwierdzające proceder.

Jak sprawa wyszła na światło dzienne?

W piśmie spółki do radnych powiatowych czytamy, że Jarosław K., 9 listopada br., w czasie wykonywania swoich obowiązków, bez powodu służbowego i bez wiedzy przełożonych, wjechał ciągnikiem rolniczym do garażu znajdującego się przy oborze, a następnie zamknął bramę. Na to wszystko do garażu wpadli poznańscy mundurowi, którzy zastali ciągnik rolniczy z odkręconym kurkiem wlewu paliwa, a sam radny, korzystając z przejścia z garażu do obory, podjął próbę ucieczki na podwórze, a następnie udał się w stronę drogi gminnej. Tam jednak został zatrzymany przez policję. Ta z kolei podczas przeszukania pomieszczeń pracowniczych, ujawniła w szafce plastikowe pojemniki z olejem napędowym w ilości ok. 20 litrów. Znaleziono również wąż oraz pustą bańkę, które były mokre, a ich woń świadczyła o zetknięciu z olejem napędowym. Policjanci przeszukali również nieruchomość radnego ze Smolic, gdzie znaleźli i zabezpieczyli dwa zbiorniki z olejem napędowym w ilości 80 litrów. Ponadto z zapisu monitoringu na terenie spółki ma wynikać, że Jarosław K. każdego dnia pracy przerywał wykonywanie swoich obowiązków i na kilka minut wjeżdżał obsługiwanym przez niego ciągnikiem do wspomnianego wcześniej garażu. – ustalił portal krotoszyn.naszemiasto.pl

Wspomniany portal zapytał radnego Jarosława K. Ten odpowiedział, że nie zaprzecza, ale też nie potwierdza. Na dzień zadania pytania nie postawiono mu żadnych zarzutów.

CZYTAJ  Nie dojechała po pieczywo (ZDJĘCIA)
POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zenek
2 lat temu

W partii rządzącej nie ma chyba ani jednego porządnego Jarosława K.

Paweł z Powiatu
2 lat temu

Ja pierdziule zaraz kradł chciał wspomóc kolegów z Ostrowa , No nie chciał być gorszy i oddać paliwo dla straży granicznej . Zaraz kraść 😀😀😀 a tak naprawdę to idiota napatrzy się na swoich i myśli że też może kraść jak Ci na gorze 😂😂😂

Obywatel
2 lat temu

Kaczynski na traktorze???? ha ha ha

bal
2 lat temu

Taka jest skala kradzieży tych z PiSu , ot kanister paliwa , za to ci z PO i SLD , to kradli całe fabryki , czy banki i do dzisiaj są autorytetami , cytowanymi przez TVN.

sasquad
2 lat temu

Odwalcie się od niego. Przecież jemu się należało! Prawdziwy Polak z PiS, to przecież musi być złodziej.

Konfident krępa
2 lat temu

Kradna dzisiaj wszyscy na potęgę. Każdy kombinuje

żurek
2 lat temu

Ale manipulacja , najważniejsze w tytule to , że z PiSu a nie to , że kradł .Jeżeli winny , to na pewno poniesie karę , ale co powiedzieć o takim Grodzkim , który unika odpowiedzialności , ukrywając się za immunitetem?

Wst
2 lat temu

to prowokacja polityczna . co w tym dziwnego . złodziejstwo w PIS to juz staje sie normą

Mieszkaniec
2 lat temu

Jak Sławomira N. oskarżano to była sprawa polityczna, to może w tym przypadku też sprawa polityczna ?

Konfederata
2 lat temu

Ryba psuje się od głowy. Ten pseudo polityk to tylko czubek góry lodowej. Im wyżej tym gorzej a najgorzej jest na wierchuszce. Tam lody kręcą kosztem społecznestwa. Ochyda ten PiS.

20
0
Napisz co o tym sądziszx