Co się stało na Paderewskiego?

Przed godziną 15 na ulicę Paderewskiego skierowano straż pożarną oraz policję. Okazało się, że w jednym z mieszkań znajduje się schorowana mieszkanka, która potrzebuje pomocy. Prędzej próbowała się do niej dostać opiekunka. Przez zamknięte drzwi nawiązała kontakt słowny i ustaliła, że poszkodowana przewróciła się i nie może się podnieść.

Na miejsce miał przyjechać także syn kobiety z kluczami od drzwi. Po wejściu do środka okazało się, że kobieta ma rozciętą głowę. Podjęto decyzję o zadysponowaniu karetki pogotowia ratunkowego. Z naszych ustaleń wynika, że dyspozytor z łaską zgodził się przysłać załogę karetki.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mąka wysypała się z ciężarówki. W aucie było 5-letnie dziecko
Subskrybuj
Powiadom o

24 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tiger
2 lat temu

obsługa karetek w Ostrowie ma wiele do poprawy

***** ***
2 lat temu

Miałem podobny przypadek z dyspozytorem jak opisałem sytuację potem powiedziałem se mama ma ciśnienie 250 i ledwo kontaktuję to mi powiedzal że ciśnienie każdemu skacze🤬 macie k*rwa prawo dobrego Samarytanina myślałem ze go zastrzelę

Ostrowianin
2 lat temu

Cała służba zdrowia rozjebana.Okulistyka na lotniczej,kabaret.rejestracja tylko telefonicznie,więc próbuję się dodzwonić.Dzwonie i dzwonie i nikt nie odbiera i to pierwszy raz jak chciałem skorzystać z okulisy.Bo że do dentysty w tym kraju chodzi sie juz tylko prywatnie pomimo że jest sie ubepieczonym to juz chyba kazdy się przyzwyczaił. Ale nie odpuszczę,1500 zł zusu miesięcznie za co płacę.A od nowego roku podwyżka zusu jakiej w historii jeszcze nie było.
Polski ład kurwa.

Lolololo
2 lat temu

W pogotowiu same zjeby robią

XY
2 lat temu

Życzę tym wszystkim lekarzom aby im zapalił sie dom to wtedy straż da im tele porade jak zgasić pożar

Jan
2 lat temu

Masakra

kolo
2 lat temu

Chyba można ustalić który to dyspozytor i wywalić na zbity pysk. Z takim podejściem do pracy to go nawet w biedronce nie zatrudnią. Żeby ktoś ciebie gnoju tak potraktował !!!!!!!!!!!!!

Jeżyk
2 lat temu

Do zwolnienia tego diabła z dyspozytorni

Xxx
2 lat temu

Najbardziej znudzony personel medyczny to zapraszam na stacje dializ porazka

Jacek
2 lat temu

Niestety, ale III RP to JEDNA WIELKA KLIKA! Brak DEKOMUNIZACJI odbija się czkawką przy każdej okazji!

24
0
Napisz co o tym sądziszx