Poszukiwany świadek wypadku z trasy Antonin – Mikstat

Powracamy do wczorajszego wypadku, do którego doszło na odcinku Mikstat – Antonin. Kierowca samochodu ciężarowego z naczepą typu chłodnia zbliżał się do łuku, drogi.

Z przeciwka jechał samochód osobowy, który na łuku drogi miał wyjechać poza oś jezdni na zewnętrzny pas, co zmusiło kierowcę ciężarówki do manewru obronnego i zjechania na pobocze.

Ciężarówka złamała się i zatrzymała na poboczu. Sprawca kolizji odjechał z miejsca zdarzenia. Za nim jechały inne auta, których kierowcy mogli widzieć całą sytuację. Właściciel firmy prosi ich o kontakt z ostrzeszowską policją lub bezpośrednio z nim:
603 355 573

POLECANE NEWSY
7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bc
6 miesięcy temu

Prawda jest taka, że na zakrętach jeszcze z 20lat temu przeważnie wyjeżdżały poza oś jezdni ciężarówki, mimo że mogły zwolnic i się zmieścić. Nie raz trzeba było się ratować uciekając na pobocze.
Ale ostatnio to jakaś plaga osobówek, których kierowcom chce się zakręty pokonywać środkiem, byle nie zwolnić. I zdziwieni, że z naprzeciwka cos jedzie na takiej pustej drodze.

Ksiądz Antoni brat Janiaka
6 miesięcy temu

Kierowcy osobowych aut bardzo często ścinają zakrety i jeżdżą na łukach dwoma pasami. Tego co uciek jak go znajdą powinni za jaja powiesić ns minimum 72h

Pudzian
6 miesięcy temu

Niestety widok osobówki przekraczającej oś jezdni mimo iż ma ponad metr do krawężnika jest nadzwyczaj częsty. O ścinaniu przy lewoskrętach nawet nie chce mi się pisać. Amatorstwo

grzegorz
6 miesięcy temu

Kamerke za 100 zł i by było wiadomo kto zawinił

NIkt
6 miesięcy temu

Myślę, że było odwrotnie. Kierowcy tirów jeżdżą bardzo szybko i niebezpiecznie.

HaHiHu
6 miesięcy temu

A może jeszcze krasnoludki mu przed maską przebiegły.

Last edited 6 miesięcy temu by HaHiHu
gość
6 miesięcy temu

a nie można zamontować kamerek w swoich samochodach?

7
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x