Poszukiwany świadek wypadku z trasy Antonin – Mikstat

Powracamy do wczorajszego wypadku, do którego doszło na odcinku Mikstat – Antonin. Kierowca samochodu ciężarowego z naczepą typu chłodnia zbliżał się do łuku, drogi.

Z przeciwka jechał samochód osobowy, który na łuku drogi miał wyjechać poza oś jezdni na zewnętrzny pas, co zmusiło kierowcę ciężarówki do manewru obronnego i zjechania na pobocze.

Ciężarówka złamała się i zatrzymała na poboczu. Sprawca kolizji odjechał z miejsca zdarzenia. Za nim jechały inne auta, których kierowcy mogli widzieć całą sytuację. Właściciel firmy prosi ich o kontakt z ostrzeszowską policją lub bezpośrednio z nim:
603 355 573

POLECANE NEWSY

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bc
10 miesięcy temu

Prawda jest taka, że na zakrętach jeszcze z 20lat temu przeważnie wyjeżdżały poza oś jezdni ciężarówki, mimo że mogły zwolnic i się zmieścić. Nie raz trzeba było się ratować uciekając na pobocze.
Ale ostatnio to jakaś plaga osobówek, których kierowcom chce się zakręty pokonywać środkiem, byle nie zwolnić. I zdziwieni, że z naprzeciwka cos jedzie na takiej pustej drodze.

Ksiądz Antoni brat Janiaka
10 miesięcy temu

Kierowcy osobowych aut bardzo często ścinają zakrety i jeżdżą na łukach dwoma pasami. Tego co uciek jak go znajdą powinni za jaja powiesić ns minimum 72h

Pudzian
10 miesięcy temu

Niestety widok osobówki przekraczającej oś jezdni mimo iż ma ponad metr do krawężnika jest nadzwyczaj częsty. O ścinaniu przy lewoskrętach nawet nie chce mi się pisać. Amatorstwo

grzegorz
10 miesięcy temu

Kamerke za 100 zł i by było wiadomo kto zawinił

NIkt
10 miesięcy temu

Myślę, że było odwrotnie. Kierowcy tirów jeżdżą bardzo szybko i niebezpiecznie.

HaHiHu
10 miesięcy temu

A może jeszcze krasnoludki mu przed maską przebiegły.

Last edited 10 miesięcy temu by HaHiHu
gość
10 miesięcy temu

a nie można zamontować kamerek w swoich samochodach?

7
0
Napisz co o tym sądziszx