OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zderzenie 2 aut pod wiaduktem. Pół miasta stoi w korku

Po godzinie 15 doszło do wypadku pod wiaduktem krotoszyńskim w Ostrowie Wielkopolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca peugeota wjechał w tył renault.

Na miejsce wysłano straż pożarną oraz dwie karetki pogotowia ratunkowego. Jeden pas w stronę Krotoszyna jest zablokowany.

Ta kolizja powinna skłonić władze miasta do poważnego zastanowienia się nad swoją dotychczasową postawą. Wąskie gardło jakim jest wiadukt krotoszyński łączy dwie części Ostrowa. Dzisiejsze zdarzenie spowodowało utrudnienia aż do Ronda Sybiraków. Gdyby Północna Rama Komunikacyjna została dokończona, wówczas kierowcy mogliby skorzystać z alternatywnej drogi.

Do szpitala przewieziono kierowcę z jednego z aut.

POLECANE NEWSY
25 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tom
13 dni temu

Każdy poprzedni prezydent Ostrowa budował część ramy komunikacyjnej oprócz Pani Klimek. To przecież jest oczywista dla wszystkich sprawa. Więc o czym tu dyskutować?

do Tom
14 dni temu

do Tom
a co robili poprzednicy Pani Prezydent ? Dlaczego nie zrobili tego wszystkiego co wymieniłeś ?

Tom
14 dni temu

Naszej szanownej Pani Prezydent nie obchodzi rama bo nie jeździ samochodem tak samo jak nie obchodzi ją brak ścieżki rowerowej na piaskach bo nie jeździ rowerem. Psa wyprowadza na spacer, więc sadzenie drzew już jest odpowiednie bo piesek będzie miał co obsikiwać.

Xxxx
15 dni temu

dokończyć wewnętrzną obwodnicę przez osadnicza

W centrum śmierdzi spalinami
15 dni temu

Zabronić jazdy w godzinach szczytu. Kilka aut w rodzinie , każdy chce mieć auto a potem problemy , że ruch duży. Połowę Ostrowioków wsadzić na rowery i niech dreptają , grubasy jedne , wtedy nikt nie będzie narzekał na nadwagę.

mm
15 dni temu

Do Joli. Dobre,dobre,uśmiałam się choć na koniec dnia.

Sssss
15 dni temu

Przecież tam w godzinach szczytu to koszmar a gdzie ma przejechać pogotowie ,Straż czy policja a oni mówią jazda na suwak dobre sobie chyba w te boczne słupy ,żadna władza nie pomyśli o drugim przejeździe po co kolejne kino,arena i nie wiadomo co jeszcze.

Draiwer
15 dni temu

Do Ireny . Będę się za Ciebie modlił żeby cię żadna krzywda w życiu nie spotkała.

Irena
15 dni temu

I daj tu debilowi auto

Taxi
15 dni temu

Ja nie wiem dlaczego władze miasta są tacy ślepi bo zaczynając od mostu odolanowskiego i idąc na południe to ostrów ma aż 4 mosty , a tu na północy ostrowa jest sam biedny most krotoszyński i zawsze będzie się korkować. A była by zrobiona ta przeprawa co ma iść osadniczą pod torami to pracownicy z Mahle czy ze sklejek mogli by śmiało jeździć, czy nawet pracownicy z okolic Raszkowa bo takich jest dużo.

25
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x