OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Radna z COVID-em pomimo szczepionki

Ostrowska radna poinformowała w mediach społecznościowych o zakażeniu się wirusem SARS-CoV-2. To spowodowało chorobę COVID-19, która pomimo szczepionki jest dotkliwa dla zainteresowanej.

COVID-19 dopadł niestety i mnie. Mam jednak nadzieję, że wcześniejsze szczepienia złagodzą przebieg choroby. Kochani, uważajcie na siebie, bo to nie są żarty. Nie ma nic cenniejszego niż życie i zdrowie. Teraz, gdy mimo złego samopoczucia, mam więcej czasu na refleksje, chcę Wam powiedzieć i to akurat w przededniu Narodowego Święta i w czasie zewnętrznego zagrożenia naszego kraju, że najważniejsza jest zgoda między ludźmi.

Mamy prawo się różnić, ale szanujmy się wzajemnie i rozmawiajmy. To nie tylko słowa, to moje wewnętrzne przekonanie i wielka prośba. Wszystkim życzę dużo dobra i zdrowia. – napisała radna Marzena Podskarbi z klubu PiS.

Radna jest także nauczycielem w II Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim.

POLECANE NEWSY
74 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do krystyna
20 dni temu

Widać to po kowidowym w Ostrowie. Na tą chwilę ponad 60 procent pacjentów to zaszczepieni !!!

Yo, siostro
20 dni temu

Masz ciekawą „grupę badawczą” 😂

siostra Basen
21 dni temu

wśród znajomych przykładowo: 10 osób przechorowało jak grypkę, mają przeciwciała i nieszczepieni żyją; 3 po wyszczepieniu 2 dawkami już u św. Piotra, 2 ledwo wyzdrowiało p ciężkim NOP po wyszczepieniu Astrą

do krystyna
21 dni temu

zapisz się na III dawkę i daj spokój idiotom co się nie szczepią bo oni żyją i mają sie dobrze

RADny
21 dni temu

Ministerstwo zdrowia jednej połowie Polaków mówi, żeby się szczepić bo szczepionki działają, a drugiej połowie Polaków, żeby się szczepić 3 raz bo ich szczepionki już nie działają?!Po półrocznym praniu nam mózgu przyglądając się uważnie tego co w okół nas się dzieje stwierdziłam , że coś jest na rzeczy i to grubo ! Że tutaj nie chodzi o nasze zdrowie ! Ludzi pozbawiono leczenia na rzecz priorytetowych szczypawek za które nikt nie bierze odpowiedzialności …..Łączmy kropki a powstanie plan układanki Ci, których nie nauczyła historia , są skazani na jej powtórzenie.

daliście się wydymać
21 dni temu

W Holandii rekord zachorowań większy niż od początku pandemii!!! W Niemczech rekordy zachorowań!!! Szczepienia nie działają!!! W Polsce Was okłamują.

masin
21 dni temu

Świetna przykrywką do wyprowadzania milionów i zadłużania Polaków. Na wakacjach wirus miał wolne teraz nadeszła kolejna zaplanowana fala żeby jeszcze bardziej nas [email protected]# aż w końcu będziemy dymac za tą wspomnianą miskę ryżu przez Morawieckiego. Swoją drogą skoro te szczepienia są tak skuteczne to po co zaszczepieni tak srają żarem i nakłaniają osoby niezaszczepione. Macie przecież swoją niewidzialna bańkę ochronna głąby więc możecie bez strachu dalej łykać propagande w mediach i wierzyć że chcą dla Was dobrze.

do krystyna
21 dni temu

Dokładnie zgodnie z planem do 2030. A każdy może mieć o Plandemi swoje zdanie i idiota i ktoś tak mądry jak ty.

Krystyna
21 dni temu

Ludzie nie noszą maseczek nie zachowują dystansu nie dezynfekują swojego otoczenia i stąd zachorowania a szczepionka łagodzi przebieg choroby nie chroni przed zachorowaniem tylko przed śmiercią i respiratorem reszta to nasz układ odpornościowy ale skoro część idiotów uważa że pandemii nie ma to jeszcze kilka lat będziemy się z tym wszystkim bujać

radca
23 dni temu

Cale stany opanowala niby plandemia tak? To jak to możliwe że Teksas i Floryde ominęła? Bo tam gubernatorowie zarządzili że żadnej pandemi tam nie ma i ludzie żyją normalnie…. A Afganistan czy Krsje Arabskie? Zauważyliscie żeby stamtąd byly jakies doniesienia o pandemii? Mają gdzies ten ten cyrk i niczego z tym związanego…. Jestesmy oglupiani…. Grypa i inne choroby byly są i będą i inne choroby też…. Jest sezon grypy i testują ludzi a le tylko nieszczepionych nawet jak trafi ktos z jakims urazem reki czy nogi…. Komedia

74
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x