Zakaz odwiedzin w szpitalu

Udostępnij
Tweet

Wraz z rozwojem tzw. czwartej fali COVID-19 ostrowski szpital dołączył do grupy, która ogranicza kontakt z chorymi. W ten sposób uniemożliwi kontakt chorych z ich bliskimi. Z jednej strony taka forma kontaktu podtrzymuje na duchu osobę hospitalizowaną, z drugiej może ograniczyć rozprzestrzenianie chorób zakaźnych, w tym COVID-19, które mogą wykończyć organizm chorego.

Na szczęście w przypadku osób szczególnie ciężko chorych, kierownik oddziału może wyrazić zgodę na wizytę bliskich. Porody rodzinne odbywają się po uzyskaniu negatywnych testów u ciężarnej i osoby chcącej uczestniczyć w porodzie.

Liczba łóżek covidowych została zwiększona do 100.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Prezydent Duda będzie w regionie
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do To Ja Pacjent.
2 lat temu

A ty wiesz jaki byłby krzyk gdyby szpital przestał przyjmować, to dopiero niektórzy podnieśliby larum. A tak na marginesie, to właśnie wyszedłem ze szpitala, leżałem na kardiologii, odwiedzin nie było a opieka super. Może podczas nowej fali zakażeń , gdzie pacjentów covidowych przybywa rzeczywiście panie pielęgniarki uwijają się jak w ukropie i pewnie dochodzi do jakichś zaniedbań, ale i tak powinniśmy być wdzięczni za opiekę . Czasami po prostu człowiek nie daje już rady . Jak to z życiu. Ale na pewno się starają.

#****&***
2 lat temu

Zarząd szpitala to nie PIS.
Ugrupowania, które wygrywają w Ostrówku to PO i stare SLD (p. Klimek).
Ostrówek to mekka wielbicieli Owsiaka, więc może jego fani zorganizują WOŚP pod hasłem „Bliscy, przy łóżku chorego”. Przygrywać może Big Cyc.

To Ja Pacjent
2 lat temu

Znaleźli się douczeni po podstawowych szkołach lub też po jakimś liceum . To że wyzywacie się od najgorszych świadczy tylko o was samych . Artykuł brzmi jasno nie będzie odwiedzin Tak . To pisz na temat . Ja tylko dopowiem że personelowi szpitala to na rękę bo przy trzeciej fali był również zakaz odwiedzin i powiem kto ma bliskich w tym czasie to niech poprosi o nagrania z telefonu jak to teraz wyglada bo po ostatnim razie to tragedia , pacjenci zaniedbywani przez personel . Ok ktoś odpowie że brak personelu . Ale to jeśli nie ma kto się opiekować to nie można tylu pacjentów przyjmować na oddział . Pozdrawiam

33
0
Napisz co o tym sądziszx