OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zakaz odwiedzin w szpitalu

Wraz z rozwojem tzw. czwartej fali COVID-19 ostrowski szpital dołączył do grupy, która ogranicza kontakt z chorymi. W ten sposób uniemożliwi kontakt chorych z ich bliskimi. Z jednej strony taka forma kontaktu podtrzymuje na duchu osobę hospitalizowaną, z drugiej może ograniczyć rozprzestrzenianie chorób zakaźnych, w tym COVID-19, które mogą wykończyć organizm chorego.

Na szczęście w przypadku osób szczególnie ciężko chorych, kierownik oddziału może wyrazić zgodę na wizytę bliskich. Porody rodzinne odbywają się po uzyskaniu negatywnych testów u ciężarnej i osoby chcącej uczestniczyć w porodzie.

Liczba łóżek covidowych została zwiększona do 100.

POLECANE NEWSY
34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do To Ja Pacjent.
21 dni temu

A ty wiesz jaki byłby krzyk gdyby szpital przestał przyjmować, to dopiero niektórzy podnieśliby larum. A tak na marginesie, to właśnie wyszedłem ze szpitala, leżałem na kardiologii, odwiedzin nie było a opieka super. Może podczas nowej fali zakażeń , gdzie pacjentów covidowych przybywa rzeczywiście panie pielęgniarki uwijają się jak w ukropie i pewnie dochodzi do jakichś zaniedbań, ale i tak powinniśmy być wdzięczni za opiekę . Czasami po prostu człowiek nie daje już rady . Jak to z życiu. Ale na pewno się starają.

#****&***
22 dni temu

Zarząd szpitala to nie PIS.
Ugrupowania, które wygrywają w Ostrówku to PO i stare SLD (p. Klimek).
Ostrówek to mekka wielbicieli Owsiaka, więc może jego fani zorganizują WOŚP pod hasłem „Bliscy, przy łóżku chorego”. Przygrywać może Big Cyc.

To Ja Pacjent
23 dni temu

Znaleźli się douczeni po podstawowych szkołach lub też po jakimś liceum . To że wyzywacie się od najgorszych świadczy tylko o was samych . Artykuł brzmi jasno nie będzie odwiedzin Tak . To pisz na temat . Ja tylko dopowiem że personelowi szpitala to na rękę bo przy trzeciej fali był również zakaz odwiedzin i powiem kto ma bliskich w tym czasie to niech poprosi o nagrania z telefonu jak to teraz wyglada bo po ostatnim razie to tragedia , pacjenci zaniedbywani przez personel . Ok ktoś odpowie że brak personelu . Ale to jeśli nie ma kto się opiekować to nie można tylu pacjentów przyjmować na oddział . Pozdrawiam

Do "Do wszystkich "
23 dni temu

Właśnie o to chodziło inżynierom socjologicznym i finansjerze …o skłócenie ludzi .Jak narazie właśnie ten punkt zadziałał.

Do wszystkich.
23 dni temu

Tak czytam te wpisy i zastanawiam się o co wy wszyscy się kłócicie. Każdy zrobi i tak jak uważa. Ci co będą chcieli się zaszczepić zrobią to i odwrotnie. Jedni drugich nie przekonają. Ubliżacie tylko sobie i robicie to chyba ze zwykłej frustracji że jedni drugich nie mogą przekonać a każdemu wydaje się , że ma rację. Zróbcie lepiej co pożytecznego niż wywnetrzac się i ubliżać sobie nawzajem. Jesteście i tak w obec siebie BEZSILNI.

Do konfederata
23 dni temu

To nie pis. Za granica to samo. Malo tego- juz sa wytyczne ile osob moze sie max spotkac z tych szczepow i nieszczepow…

Proste !
23 dni temu

Skoro covidu nie ma ? Tylko tumanienie ludzi przez firmy farmaceutyczne. A tylko przeziębienia i zwykła grypa – to pozostawcie swoich bliskich na leczenie w domu. Leki dostępne ! Nie będziecie mieli kłopotów z odwiedzinami ! Nigdy nie byłem w szpitalu z powodu grypy.

do Konfederata
24 dni temu

Jak już to PISOLANDII a nie ,,PISOLANDI,, – ćwoku niedouczony ! Wróć do postawówki a potem komentuj na forum.

Tomasz
24 dni temu

Szczepionki były testowane na szczurach, 90% padło po dwóch miesiącach, w przeliczniku na człowieka około 2-3 lata, powodzenia dla zaszczepionych i wytrwałości dla tych którzy się nie dali…
pozdr.

Konfederata
24 dni temu

W jakim kraju my żyjemy? Istny matrix. Reżim doprowadził, ze część zastraszonego społeczeństwa boi się zdrowych osób w rodzinie. Grypa przynosiła również śmiertelne żniwa i panowała normalność. Doczekaliśmy się PISOLANDI rodem z piekła rodem, które nas okrada i tego część społeczeństwa nie widzi.

34
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x