Łowca pedofilów zatrzymał kolejnego mężczyznę pod Ostrowem

We wtorek doszło do zatrzymania mieszkańca gm. Sośnie w powiecie ostrowskim. Zdaniem Krzysztofa Dymkowskiego, znanego łowcy pedofilów, jest to groźny podejrzany o grubą pedofilię. Oficjalnie zatrzymali go kryminalni z Ostrowa Wielkopolskiego.

Podejrzany pisał do co najmniej 5 dzieci z jednej ze szkół we Wrocławiu. Umawiał się z dziećmi na ostry brutalny seks oralny itp. oraz wysyłał do prawdziwych dzieci filmy jak się onanizuje! – relacjonuje Dymkowski.

Szczegóły zobaczymy w nowym sezonie serialu Łowca pedofilów (kanał Polsat Play)

Łowca pedofilów dziękuje 14-latce z Wrocławia, że szybko powiadomiła matkę, a ta powiadomiła ekipę serialu Łowca pedofilów. Policja ustala teraz wszystkie dzieci z Wrocławia, do których podejrzany wysyłał filmy.

Dwa dni temu zgłosiła się do nas internautka z Wrocławia i przekazała nam screeny z rozmowy córeczki, zbladłem , korespondencja powali każdego na łopatki. Podejrzany został zatrzymany w miejscu zamieszkania.

Ale sprawa jest gruba podejrzany pisał do wielu dzieci z jednej ze szkół we Wrocławiu.
Jeszcze raz dziękujemy Matce i odważnej 14-latce, że szybko nas zaalarmowali, a my z ekipą pojechaliśmy złapać drania – relacjonuje Krzysztof Dymkowski.

W przypadku tych dzieci nie doszło do spotkania. Śledczy teraz przeanalizują pozostałą korespondencję i ustalą ostateczną liczbę pokrzywdzonych oraz zakres działania mężczyzny.

Z naszych ustaleń wynika, że treści pornograficzne rozsyłał od co najmniej 5 lat.

31-latek decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Testują elektryczną śmieciarkę. Jaki ma zasięg?
Subskrybuj
Powiadom o

144 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
matka
2 lat temu

a czy został już umieszczony w rejestrze zwyrodnialców seksualnych? ma ktoś może link do rejestru?

waldek
2 lat temu

Wielkie podziękowania dla Pana DYMKOWSKIEGO za prace którą włożył w namierzenie i ujęcie tego ścierwa. Tylko tak dalej!!!!

SOŚNIE SIĘ WSTYDZĄ
2 lat temu

UWAGA ktoś kto umieszcza wpisy podpisując się.(SMIECHU WARTE) to osoba z otoczenia zboczenca bo go broni i mu nie w sos żę mu ktoś z rodziny wstydu przyniósł. Ta osoba wypisuje nie prawdę jaka to niby rodzina dobra he.A mam pytanie czy to nie ktoś z najbliższych obił matkę podejrzanego pare lat temu na imprezie aż w szpitalu wylądowała? NO?

ernest
2 lat temu

Ludzie czy to ważne w jaki sposób go dojadą ważne że go nie ma miedzy porządnymi ludzmi i wydaje mi się ze nie jest on zainteresowany szybko wyjść. Teraz to wypuszczenie go na wolność skutkowało by pewnie linczem a nie o to chodzi. Opowieści że sobie radzi to trochę grubymi nićmi szyte w takiej sytuacji pewnie nie przesypia pełnych nocek bo nie wie co go czeka. Przecież o to w tym wszystkim chodzi w tym co nazywamy resocjalizacją!! ma siedzieć i dumać na tym co zrobił. Pewnie samo umieszczenie go w rejestrze przestępców seksualnych reklamy mu nie zrobi….a te niedowiarki co nie wierzą to proszę się odnieść do filmików fundacji ECPU i filmików na których kilkuminutowy stream z zaczymania skutkował tym że ciężko było typa w całości zachować bo kilkadziesiąt osób już chciało go laczkować. A jeżeli chodzi o koszta utrzymania takiego przestępcy seksualnego w odizolowaniu nie mają znaczenia. Każdy chętnie tak jak i ja dam 100zł miesięcznie na kojec dla niego.

Smiechu warte
2 lat temu

Do wolf.żony to mają tacy jak Ty.Ja mam harem.Jak Twoja Ci nie wystarcza to daj znac podziele sie.Nie mydlo.nie wymydli się.No i moze sie czegos nauczysz i Twoja w koncu będzie zadowolona 🙂

Smiechu warte
2 lat temu

Do Wodnik.Ja nie pracuje.bo szlachta nie pracuje.Ty za to naginaj zeby bylo na podejrzanego i na moje utrzymanie z mopsu -:) -:)

Sowa
2 lat temu

A mi znajomy zmiennik powiedzial ze daje chlopak rade. Jak kolega nizej napisal interesuj sie swoja szanowna i do roboty zeby mieli co szamac w areszcie no i zeby ten papier zakupili

Karol
2 lat temu

Sławku a mój znajomy ma znajomego i ten znajomy ma też znajomego i znajomy znajomego mówi, że… hahaha 😀

wolf
2 lat temu

smiechu warte ,czyli twoja żona czyli nasza żona, to dawaj namiar na nią może jeszcze stosunkowo młoda jeszcze nam posłuży he

wodnik
2 lat temu

DO SMIECHU WARTE sławek napisał poprawnie bo on „Nasz” na naszych małolatach wychowany. Jak szynkę na śniadanie zajada to naszą a właściwie za nasze i ciepło w dupkę też za nasze a więc SMIECHU WARTE zwieraj dupęi szykuj się do roboty żeby było na papu dla zwyrola buhaha buhaha

144
0
Napisz co o tym sądziszx