Łowca pedofilów zatrzymał kolejnego mężczyznę pod Ostrowem

Udostępnij
Tweet

We wtorek doszło do zatrzymania mieszkańca gm. Sośnie w powiecie ostrowskim. Zdaniem Krzysztofa Dymkowskiego, znanego łowcy pedofilów, jest to groźny podejrzany o grubą pedofilię. Oficjalnie zatrzymali go kryminalni z Ostrowa Wielkopolskiego.

Podejrzany pisał do co najmniej 5 dzieci z jednej ze szkół we Wrocławiu. Umawiał się z dziećmi na ostry brutalny seks oralny itp. oraz wysyłał do prawdziwych dzieci filmy jak się onanizuje! – relacjonuje Dymkowski.

Szczegóły zobaczymy w nowym sezonie serialu Łowca pedofilów (kanał Polsat Play)

Łowca pedofilów dziękuje 14-latce z Wrocławia, że szybko powiadomiła matkę, a ta powiadomiła ekipę serialu Łowca pedofilów. Policja ustala teraz wszystkie dzieci z Wrocławia, do których podejrzany wysyłał filmy.

Dwa dni temu zgłosiła się do nas internautka z Wrocławia i przekazała nam screeny z rozmowy córeczki, zbladłem , korespondencja powali każdego na łopatki. Podejrzany został zatrzymany w miejscu zamieszkania.

Ale sprawa jest gruba podejrzany pisał do wielu dzieci z jednej ze szkół we Wrocławiu.
Jeszcze raz dziękujemy Matce i odważnej 14-latce, że szybko nas zaalarmowali, a my z ekipą pojechaliśmy złapać drania – relacjonuje Krzysztof Dymkowski.

W przypadku tych dzieci nie doszło do spotkania. Śledczy teraz przeanalizują pozostałą korespondencję i ustalą ostateczną liczbę pokrzywdzonych oraz zakres działania mężczyzny.

Z naszych ustaleń wynika, że treści pornograficzne rozsyłał od co najmniej 5 lat.

31-latek decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Będą wymieniać się ubraniami. Nowa akcja w hali arena
Subskrybuj
Powiadom o

144 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Znany
2 lat temu

Te komentarze ludzi którzy mówią że to nic takiego i gowniary same prowokują życzę im aby taki ktoś jak ten Łukasz Wojciechowski pedofil ze sosni pisał do ich dzieci jak je macie bądź będziecie mieć wtedy ciekawe czy będziecie tacy debile mądrzy… W Sośni to same ćpuny i wgl…

No no
2 lat temu

To żeby do twojej 12 letniej córki nie przyszedł 30 latek i nie zacytował twoich słów „ttt”

Pojedziemy na łów Towarzyszu mój
2 lat temu

Ten „Łowca ” to też jakaś zboczona kierda z niego musi być, skoro jarają go takie sytuacje. Ja na jego miejscu pojechał bym do redaktora naczelnego Gazety Wyborczej Adama Michnika oraz eksperta Gerlacha czy fundacji Batorego .Oni mogą coś wiedzieć na temat prawdziwej pedofilii takiej wprost ze źródła. Może tam wreszcie połów będzie udany.

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Pojedziemy na łów Towarzyszu mój
Przedstaw się
2 lat temu

Witam. Znowu bezeceństwa i świństwa. Z jakiej parafii pochodził ten zboczek ktoś wie?

FREDI
2 lat temu

Jakie odizolowanie, wpuścić takiego do celi gdzie siedzą ojcowie takich młodych dzieci, szybko go wyleczą z pedofili oj bardzo szybko !!!!

ttt
2 lat temu

Bez sensu. Seks z 14-latką to żadna pedofilia! Pamiętam że w 7 czy 8 klasie podstawówki ponad 60% koleżanek z klasy była już rozdziewiczona natomiast w pierwszej klasie liceum było może z 5 cnotliwych koleżanek (na 28) które swój pierwszy raz miały później, niemniej wszystkie przed maturą. I jeszcze jedno. Wówczas dziewczęta 10-letnie sięgały po Bravo Girl i nawet takie 10-11 latki wymieniały się doświadczeniami z pierwszych pocałunków z języczkiem czy macanek miejsc intymnych. W liceum wiele koleżanek uprawiało seks oralny z przekonania „że tak trzeba” natomiast największym prestiżem cieszyły się te spotykające się z facetami 30 czy 40 letnimi w BMW czy Mercedesach – powszechnie były uważane za kobiety i to dojrzałe a nie jakieś młode siksy. Prawie każda chciała mieć starszego i do tego z kasą. Młody wysportowany był dobry o ile miał bogatego ojca ale i tak to taki bardziej kumpel niż partner.

Kurdupel
2 lat temu

Bronek

Anty
2 lat temu

Szok ale wniosek jest takich zesłanych z papierami łapią ci łowcy. Dziwne ?

Hdhd
2 lat temu

W kontekście ostatnich skandali seksualnych w Kościele europejskie media przypominają, że zgodnie z prawem, obowiązującym w Watykanie, wiek uprawniający do współżycia seksualnego wynosi 12 lat. Tak dla przypomnienia a sami ich wychowowalosmy

Elo elo 420
2 lat temu

To ten taki niepozorny cichy chłopiec co jeździł żółtym Renault ???

144
0
Napisz co o tym sądziszx