Strażacy uratowali kotka ze słupa

Strażacy z jednostki OSP Raszków zostali zadysponowani do akcji ratowniczej. Do ocalenia był kot uwięziony na słupie energetycznym w Przybysławicach.

Strażacy potwierdzili, że kotek siedział na wysokości 8 metrów. Z ich pomocą powrócił na ziemię.

POLECANE NEWSY

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Potworek
10 miesięcy temu

Na zdjęciu widać że słup jest betonowy a nie drewniany , to teraz jestem ciekaw jak kot się na niego wdrapał? Przecież to niemożliwe.

...
10 miesięcy temu

Właściciel, który nie dopilnował kotka zapłacił za akcję? (art.431 kc §1)

Draiwer
10 miesięcy temu

I to są najważniejsze wydarzenia w Ostrowie, kotka strażacy ściągnęli a ten za chwilę z poworotem wlazł na drzewo, jak nie o jeżu to o kotku, a czemu nie piszesz o tych Katakumbach ostrowskich, gdzie nie patrzysz to ruina, syf, jak chciecie to podeślę wam parę zdjęć będzie temat.

Waldek
10 miesięcy temu

Wy tu o kotkach sobie rozprawiacie (nie mam nic przeciwko), a ja chętnie poczytałbym jakimi kryteriami kieruje się rząd dając w ramach polskiego ładu prawie 45 milionów Kaliszowi, a 14 milionów Ostrowowi. Czy Ostrów (72 tysiące ludzi) jest ponad 3 x mniejszy niż Kalisz (99 tysięcy ludzi)? Patrząc na liczbę ludności to według kryteriów liczby mieszkańców albo Ostrów powinien dostać więcej czyli 32,5 miliona żeby zachować przelicznik kasy do liczby mieszkańców jak w Kaliszu, albo Kalisz powinien dostać czyli 19,2 miliona !!! Taka sprawiedliwa jest matuszka-partia mająca w nazwie Prawo i Sprawiedliwość.

Al
10 miesięcy temu

No i wielkie dzięki tym strażakom ,bo kotek i piesek to lepszy przyjaciel niż czasami inny człowiek.

Brawo
10 miesięcy temu

Widziałam raz jak pies zagonil kotka. A Wiadomo nie było wokoło drzew to biedak uciekł na slup trochę niższy. Wtedy kot się nie zastanawia czy tu wejść czy tu. Ucieka gdzie może. I tak myślę mogło być w tym przypadku. Brawo straż. Ukłon w Waszą stronę. Wszędzie służycie pomocą. Nie tylko pożar.

DRON
10 miesięcy temu

Do ,,pff ” jebn,,,ął bym cię z mojej procy prosto w ten głupi łeb. Jak kochasz zwierzęta tak one kochają ciebie ,a ty nie jesteś stworem PAJACU

DRON
10 miesięcy temu

Brawo WY

Kruppa
10 miesięcy temu

…koty to dranie…

Olo
10 miesięcy temu

Straż pożarna OSP czy PSP moim zdaniem służba najbardziej godna zaufania i lubiana przez Polaków 🙂

16
0
Napisz co o tym sądziszx