Morawiecki o obostrzeniach i powodach decyzji

Udostępnij
Tweet

Premier Mateusz Morawiecki podczas piątkowej konferencji prasowej odniósł się do pytania dotyczącego obostrzeń covidowych. Dzięki szczerej odpowiedzi poznaliśmy co rząd faktycznie myśli i jakie ma plany.

Morawiecki przytoczył sytuację z innych krajów, gdzie wprowadzanie obostrzeń wymuszających stosowanie paszportów covidowych wywołało „olbrzymie protesty”. Polski rząd, pomimo lakonicznego informowania o nich w głównych mediach, ma wiedzę i chce uniknąć takich manifestacji w naszym kraju. Dlatego mało realne jest wprowadzenie takich przepisów.

Drugi ważny aspekt to nauka w szkołach. Minister edukacji Przemysław Czarnek oraz premier Morawiecki wychodzą z założenia, że podczas obecnej fali szkoły będą zamykane na samym końcu. Rządzący uważają, że nauka zdalna wyrządziła wiele szkód polskim dzieciom i młodzieży.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie peugeota i busa
Subskrybuj
Powiadom o

66 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Naukowiec
2 lat temu

„Naukowcu”, proszę przetłumacz swoją wypowiedź na język polski. Polska języka – trudna języka…

Halina
2 lat temu

Kto chce niech się szczepi, a kto nie chce lub chce ale nie może niech sie nie szczepi. Każdy ma prawo do decydowania o swoim życiu i zdrowiu również. i niech zaszczepieni przestaną wreszcie najeżdżać nieszczepionych, bo okazało się że najwiecej zachorowań jest właśnie wśród tych zaszczepionych i wplątali sie w propagandę polityków i koncernów farmaceutycznych.

pytek2
2 lat temu

Morawiecki miał w szkole podstawowej bardzo wysoki poziom matematyki dlatego wybrał studia historyczne.
Dzięki temu może bez skrupułów ogłosić , że w wyniku protestów przeciwko obostrzeniom zarazi się więcej osób niż jeśli się będą spotykać bez żadnych przeszkód na manifestacjach poparcia dla polityki rządu .Wówczas
to niezaszczepione wolaki po prostu wyzdychają…..

Naukowiec
2 lat temu

Skapitulował przed nieszczepionych terrorystami roznoszącymi bombę biologiczną gdziekolwiek się pojawią. Straszna niewiedza pomieszana z pychą i wywyższaniem. W sunie to nawet śmieszne.
Do jaskiń, dresiarze

Vika
2 lat temu

wszystko zgodnie z planem z góry robią sprzedawczyki a wy się kłóćcie między sobą wtedy się wami lepiej steruje

Ostrowiak
2 lat temu

Do @Marcina .Nie wiem ktoś Ty. Sądzę jednak, że mało rozgarnięty a fałdy na mózgu wyprostowały ci się od doktryny przestępców pisiorskich.

Ostrowiak
2 lat temu

Niemcy z PO już było Psiory są i tylko niszczą gospodarkę i sprzedawają suwerenność. O czerwonych pogrobowcach nie wspomnę. Tylko z Konfederacja spowoduje rozkwit gospodarki, wolność obywatelska i postawienie VETA czerwonym z UE.

Ostrowiak
2 lat temu

Przypominam, że Konstytucja gwarantuje wolność słowa, wiary i wyborów decyzji. A Pinokio złamał wszystkie obywatelskie prawa. I za to powinien siedzieć. Wszyscy jesteśmy równi zaszczepieni i nie zaszczepieni, to wolny wybór. Segregacja sanitarna jest przestępstwem ściganym prawem, które obecnie nie istnieje. To do wiadomości wszystkich obywateli

Ostrowiak
2 lat temu

Jak ten Pinokio motoryczny kłamca śmie zabierać głos w imieniu Polaków. Powinien gdyby miał honor zniknąć z tego świata a wraz z nim cała ekipa włącznie z oslami poselkimi.

Uem
2 lat temu

Szczepieni trzema dawkami boją się zaszczepionych dwiema a zaszczepieni dwiema boją się tych zaszczepionych jedną. Zaszczepieni jedną dawka,boją się niezaszczepionych.Niezaszczepieni nie boją się nikogo.Kto w takim razie jest pi……ty.

.

66
0
Napisz co o tym sądziszx