Poważne potrącenie przy mieszkaniach socjalnych na Wrocławskiej

Udostępnij
Tweet

Około godziny 12.30 doszło do poważnego potrącenia w rejonie budynków socjalnych przy ulicy Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Na przejściu dla pieszych została potrącona około 60-letnia kobieta przez samochód daewoo lanos prowadzony przez około 25-letniego mężczyznę.

Kobieta uderzyła głową w przednią szybę i do czasu przyjazdu służb ratunkowych leżała na poboczu. Do akcji poza karetką i policją wysłano także dwa zastępy straży pożarnej.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  PL2050 i PSL ujawnili kandydatów do rady Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o

17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gość
2 lat temu

Przy „Czeczeni” trzeba zachować szczególną ostrożność.

LISA
2 lat temu

Bardzo się obawiam, że w związku z przepisem o pierwszeństwie dla pieszych na pasach i przed nimi – wypadków będzie coraz więcej! Ludzie, którzy nie posiadają prawa jazdy, nie mają pojęcia, że jadącego samochodu nie można zatrzymać w ułamku sekundy. Apel do pieszych: MYŚL i PATRZ ZANIM WEJDZIESZ NA JEZDNIĘ !!!!

Kieruje
2 lat temu

Pieszych powinno się rozjechać jeżeli nie mają rozumu i włażą nie zważając na nic na ulicę. Nie da się pojazdu zatrzymać w miejscu, no chyba że porusza się z prędkością kosmiczną aż 5km/h

Ania
2 lat temu

Prawda jest taka , że od kiedy wprowadzono przepis o pierwszeństwie pieszych na pasach to chodzą oni jak stado baranów. Nie rozglądają się czy coś jedzie czy nie, tylko włażą na pasy bezmyślnie. Od czasu kiedyobiwiazuje ten przepis jest zdecydowanie więcej wypadków na przejściach dla pieszych. Nikt nie brał pod uwagę że bezmyślność weźmie górę. Jezdnia jest dla pojazdów i to powinno obowiązywać. Pieszy powinien czekać i tyle.

Paweł
2 lat temu

Niestety większość pieszych nie używa rozumu i wchodzi na przejście nie zwracając uwagi na nic. Plagę stanowią rowerzyści , którzy zapominają , że rower należy przeprowadzić . Odnosząc się do tego wypadku nie wiem, kto zawinił i nie będę oceniał tej sytuacji ale w środę na tym samym przejściu o godzinie 22 młody mężczyzna ubrany oczywiście na czarno, kompletnie niewidoczny wszedł na przejście prosto pod nadjeżdżające pojazdy nie zwracając uwagi na nic! Samochód przede mną dosłownie stanął w miejscu . Dobrze dla tego młodego mężczyzny, że prędkość pojazdów była niewielka, gdyż pewnie skończyłoby się to w inny sposób. Używajmy wyobraźni i włączmy myślenie. Wszyscy.

krystia
2 lat temu

Człowiek ginący na pasach jest niepełnosprawny umysłowo.Ja nigdy nie zgine na pasach bo uzywam rozumu zanim na pasy wejde!Macie wasze pierszeństwo na pasach!!!!

Zosia
2 lat temu

Inteligencie z matematyki kiedy wprowadzili ten artykul napisali ze sprawca mial ok 55…poprawilam w komentarzu ,ze to nie byl sprawca tylko świadek i zostalo w artykule poprawione…wiec daruj sobie

17
0
Napisz co o tym sądziszx