OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Doszło do zatrucia w szkole?

Jeden z rodziców zgłosił, że jego córka będąc w okolicy szkolnej toalety poczuła dziwny zapach, po którym zaczęło jej się kręcić w głowie i dostała bólów brzucha.

Do Szkoły Podstawowej nr 9 wysłano patrol policji, a następnie zastęp rozpoznania chemicznego. Przyrządy pomiarowe strażaków nie wykazały żadnych szkodliwych substancji. Pomieszczenia profilaktycznie przewietrzono.

Uczennica po powrocie do domu poczuła się lepiej, a wersji o rozpyleniu jakiejś substancji nie udało się póki co potwierdzić.

POLECANE NEWSY
7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
realista
1 miesiąc temu

córeczka zadzwoniła do tatusia że się źle poczuła, zamiast niebezpieczeństwo – rzekome oczywiście- zgłosić od razu będącym nam miejscu dorosłym- gratuluję inteligencji – czy nie „trąci to smrodkiem leserstwa na kilometr” wiadomo wróciła do domu to się lepiej poczuła 😛

On
1 miesiąc temu

Ktoś bąka puścił, to od razu policję wzywają

osw
1 miesiąc temu

głupota, robić afere o jakiś gaz, w moich czasach 90-tych narkotyki roznosiły się po szkole, i żadnych afer w tej sprawie nie było.

Absolwent
1 miesiąc temu

Kto pamięta akcje jak w latach 90 jakiś koleś biegał z karabinem w okolicach 9ki,koziego borku i zamknęli szkole a dzieci nie wypuszczali bez rodzica

Stunter
1 miesiąc temu

Chińczyki rozpylają koronawirusa gdzie się da…

osw
1 miesiąc temu

pamiętam akcje z gazem w sp9

dhhhh
1 miesiąc temu

Jacy to rodzice przewrażliwieni, za moich czasów w latach 90 rozpylono gaz po którym kilka osob trafiło do szpitala, ale nikt o tym nie pisał i afery nie robił.

7
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x