Pielęgniarki wystawiały fałszywe certyfikaty covidowe

Kaliska policja zatrzymała 3 pielęgniarki z tamtejszego punktu szczepień. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że miały pobierać nawet tysiąc złotych za poświadczenie nieprawdy o zaszczepieniu danej osoby przeciwko Covid-19.

Policja pod nadzorem prokuratury przesłuchała około 12 osób. Śledztwo jest na wstępnym etapie i niewykluczone są dalsze zatrzymania.

POLECANE NEWSY
93 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wow!
6 miesięcy temu

Marek the organizator!! Apel do pielęgniarek z całej Polski!

5 lajków
7 łapek w dół

LOL

Do Wyciora
6 miesięcy temu

Jak to w przeciągu 2 lat? Wcześniej mówiliście, że już jesienią zaszczepieni będą masowo umierać. Teraz mówicie „w ciągu 2 lat”. Ale to w ciągu 2 lat od teraz? Czy od pierwszej szczepionki? Czy od drugiej? Weź no doprecyzuj, bo ja się chcę w końcu dowiedzieć, kiedy umieramy.

pytek2
6 miesięcy temu

@mati
Spokojnie. Wykiełkuje Ci pierwszy wąsik to zaczniesz się przyzwyczajać do życia wśród ludzi.
Po szóstą dawkę pójdę jak przyjdzie termin, dopiero biorę
trzecią 13 listopada.Mój amstaf oczywiście szczepiony…jak i wszyscy w rodzinie.
i już z daleka rozpoznaje nieszczepionych:))

Roman
6 miesięcy temu

Jestem za, trzeba pomoc tym pielęgniarkom. A frajerzy co placili, na pochybel im. Któryś z nich podkapowal

marekM
6 miesięcy temu

Może by tak zrobić zrzutkę na te pielęgniarki, jak na p. Brauna ??. A je się straszy więzieniem, jakby były jakimiś bandytami. Tyle afer w Polsce było Amber Gold i inne , na niesamowite pieniądze , a tu się aferę wielką robi.
Apel do pielęgniarek z całej Polski – nie wystawiajcie fałszywych paszportów!!! , to nie jest warte w tym kraju pełnym donosicieli. Lepiej mówcie tym którzy chcą się szczepić jakie mogą być skutki uboczne, zapalenia nerwu twarzowego, udary, zakrzepy wszelkiego rodzaju i inne. Wy już najlepiej wiecie co powiedzieć. Może chociaż co 10 ty sie zastanowi zanim to dziadostwo weźmie

wycior
6 miesięcy temu

W ciągu 2 lat spora część zaszczepionych pójdzie do piachu czy to im się podoba czy nie. No oczywiście nikt tego ze szczepieniem nie powiąże no bo gdzie. Wiec gałgany do zobaczenia w piekle.

do do prawnik
6 miesięcy temu

Leczę się za kasę prywatnie i tam nie ma problemu. Od lat płacę składki. Ale prywatniej szybciej milej lepiej i nie ma kowida wiec.

do prawnik
6 miesięcy temu

To idź do tego lekarza jeśli poważnie zachorujesz (czego ci nie życzę) i powiedz że chcesz kupić wyniki badań żeby wszystkie wskaźniki były w normie. Lepiej się wyśpij i nie pier…l głupot.

Fan
6 miesięcy temu

I tyle

Nic nie poradze
6 miesięcy temu

Szczepionki to głębia tematu,nie którzy wierzą w to jak Amen w pacierzu i nie dotrze do nich nic choćby nie wiem co.Wątpie w to by jakaś część osób zaszczepionych przeczytała choć troszkę o tych środkach.Dlaczego w mediach nic nie mówią o osobach i skutkach po szczepieiu?Większość jak zapytasz jak po szczepie było.. To odp dobrze troszkę ręka bolała.ok to teraz ,a poczekajmy za jakiś czas ..Bill G..jak testowal szczepy dawniej na dzieciach w Afryce dla ich dobra :(rzadko kto wie..ile dzieci zostało pokrzywdzone??hmm A ile zmarło?? Przykre ale prawdziwe..W końcu nadszedł czas na to co się teraz dzieje na świecie, ale szczepi się trzeba.Duzo opowiadać.Zycze zdrowia na najbliższe lata zaszczepionym.

93
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x