Wypadek przed Kauflandem. Mitsubishi i peugeot

W samo południe doszło do mocniejszego zderzenia dwóch aut osobowych na parkingu przed marketem Kaufland. Jed a osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala.

Kobieta kierująca mitsubishi jechała od strony biedronki w kierunku hali sportowej arena. Przemieszczając się w strefie ruchu nie zastosowała się do zasady prawej ręki i wjechała w bok peugeota jadącego z prawej strony od ulicy Wojska Polskiego.

Około 40-letnia kobieta z peugeota doszła do karetki o własnych siłach, ale było widać, że sprawia jej to ból. Trwa ustalanie jej obrażeń ciała.

POLECANE NEWSY
10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Fan Wsiowieszcza
7 miesięcy temu

Wsiowieszczu prosimy o wierszyk. 😉

Obserwator
7 miesięcy temu

Skutek uboczny po przyjęciu szczypawki.

Do pustego zzz
7 miesięcy temu

A ty prawo jazdy znalazłeś w chipsach jak widać

Ostrowianin
7 miesięcy temu

Do ZZZZ znaki pod galerią są tylko trzeba umieć je czytać. Wjeżdżając jest znak A-5 w kwadratowej oprawie która powoduje że ten znak nie jest odwołany przez skrzyżowanie tylko obowiązuje na całym parkingu kodeks drogowy się kłania

K.Z.P.
7 miesięcy temu

na terenie parkingu tak rozbić samochody to trzeba dobrze jechać

Do ZZZZ
7 miesięcy temu

Jakieś zasady? Albo nie masz prawa jazdy albo jesteś kolejnym IMBECYLEM który nie potrafi jeździć autem, więc polecam przesiąść się na komunikację miejską. A Dla sprawców takich kolizji z automatu skierowane na ponowny egzamin

Szofer fury z gnojem
7 miesięcy temu

Ło matko! Ale jak to? To ja nie miała pierwszeństwa? Przecież mnie tak uczyli przeca ja zdała egzamina we Miliczó… Ponad połowa debili tak jeździ.Pod galerią jest to samo.Prostą równoległą w kierunku Kalisza traktują jak pas startowy i rura ile się da.Te debile nawet nie wiedzą co oznacza znak przed wjazdem do galerii.To jest taki czorny „x” palanty!!! Zobocz jedyn z drugim co to oznacza i dopiero wtedy za kierownicę barany…

Obserwer
7 miesięcy temu

Pod galeria Ostrovia zasada prawej ręki nie działa potwierdzam, auta jadące droga obwodowa parkingu ubzduraly sobie ze to główna droga.

zzzz
7 miesięcy temu

Bo na takich parkingach powinny być znaki jak na skrzyżowaniach, które drogi z pierwszeństwem, a które podporządkowane a nie jakieś zasady.

MaX
7 miesięcy temu

do okulisty powinna się udać skoro znaków nie widzi

10
0
Napisz co o tym sądziszx