Olbrzymi pożar domu w Topoli Osiedle

Po 12 wybuchł pożar domu z garażem w Topoli Osiedle przy ulicy Łąkowej. Pożar jest mocno rozwinięty.

Według sąsiada ogień pojawił się najpierw w garażu, w którym były magazynowane różne łatwopalne rzeczy. Następnie objął budynek mieszkalny. Tu rozszczelniło się przyłącze gazowe na ścianie budynku. Ogień strawił całkowicie budynku gospodarcze oraz poddasze domu.

Do akcji zadysponowano 11 zastępów straży pożarnej. Powodem było rozszczelnienie się przyłącza gazowego w garażu. Mieszkanka ewakuowała się sama przed przyjazdem strażaków.

CZYTAJ  Choinka rozświetliła ostrowski Rynek (ZDJĘCIA)

14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Edek
1 rok temu

Adres zbiórki ktoś zna?

Prawda
1 rok temu

Odnosnie tematu z rozbieranego domu… dostalem info ze syn ostarniego wlasciciela (zmarlego) posesji zmarł tam wczoraj mieszkajac w pustostanie.znalazl go Pan od budowy łodki.szkoda ze to miejsce to istna tragedia zyciowa twgo miejsca. Nawet piszac – wyrazy wspołczucia i kondolencje nie dotra do nikogo poniewaz zyje tylko corka niezyjacego A.S ktora z tego co wiem nie zyje w pl tylko w uk. P.s.konrad oby tam bylo lepiej.spoczywaj w spokoju

Iwona
1 rok temu

Ogromną tragedia współczuję szczerze 😥 a co do redakcji to mogłaby się bardziej wysilić na ustalenie prawdy 🤦‍♀️ mieszkanka wcale NIE ewakuowała się sama, ☹️ pomogli Jej mój mąż z kolegami z pracy którzy zauważyli pożar pobiegli z pomocą tak samo jak starszej kobiecie z budynku obok. 😔😔

Do Priest
1 rok temu

Ale ty jesteś poje….

Tonny Halik
1 rok temu

A jak tam po sąsiedzku budowa łódki z rozbieranego domu? Był artykuł, zrzutka i film o budowie, wiadomo co?

Jarek
1 rok temu

Tragedia współczuje

Priest
1 rok temu

Trzeba zrobić z iorke i pobudować nowy dom i tak z rudery wchodzi się na salony. Pożar niepalnowy zwykle jest gdy ludzie są w domu, planowy to …..

Elektryk wysokich napięć
1 rok temu

Niekiedy nawet w nowym domu może się zajarać instalacja elektryczna. Zbyt wysokie skoki napięcia , złe podłączenie itd.

Kaziu
1 rok temu

współczuję…

14
0
Napisz co o tym sądziszx