Kia wjechała w motocykl na Strzeleckiej

Kierowca kia wjechał w motocykl Yamaha na ulicy Strzeleckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 18.

Poszkodowanego motocyklistę zabrano do szpitala, gdzie na wyniki pierwszych badań trzeba czekać około 5 godzin.

Okazało się, że motocyklista doznał ogólnych potłuczeń ciała.

CZYTAJ  Ruszyła modernizacja schroniska dla zwierząt (ZDJĘCIA)

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
IGA
1 rok temu

Mówiłam na SORZE w obcym języku. Byłam natychmiast obsłuźona.

IGA
1 rok temu

Parę lat temu byłam na SORZE jako opiekunka poszkodowanego. Długo czekałam na udzielenie informacji. Nikt nie zapytał mnie nawet po co przyszłam. Ignorancja. Była ze mną osoba, do której zaczęłam mówić w obcym języku. Nieistotne jakim. Ten ,który znam perfekcyjnie. Reakcja personelu była natychmiast. Miła obsługa.

***** ***
1 rok temu

Lewactwo za pieniądze podatników maja głęboko gdzieś pacjenta , a starosta więcej niech kasy pakuje w nierobów . Co za banda lewaków wraz z tym starostą . Jak leczyć to zapraszamy do Kępna . Każdy pacjent miłe widziany .

Mieszkaniec
1 rok temu

W zeszłym roku byłem na SOR i niestety to prawda ile tam się czeka. Ja czekałem 8 godzin, oczywiście przed temperatura i oświadczenie covidowe bo bez tego ani rusz, zresztą dzisiaj nie ma innych chorób. Niestety wypadki nagłe psują służbie zdrowia statystykę i muszą zająć się i rannymi z wypadków.

rrrr
1 rok temu

ślepy ten z kia ? o slużbie zdrowia nie wspomne , rece opadaja

Chudy
1 rok temu

Tempo w szpitalu ogromne było 5 godzin no rewolucja była na sorze

Kpa
1 rok temu

5 godzin to i tak szybko sie uwineła ta banda nieudaczników i nierobów w naszym szpitalu. I to wszystko za nasze pieniadze. Sprywatyzować ich to zaraz by chodzili jak w zegarku a nie wiecznie przemeczeni i olewka na pacjenta

Priest
1 rok temu

KIA= Kup Inne Auto

8
0
Napisz co o tym sądziszx