OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kursant z „L-ki” był nietrzeźwy❗

Zaskakujący finał kolizji, do której doszło w centrum Kalisza. Kobieta kierująca toyotą doprowadziła do stłuczki z samochodem nauki jazdy. Okazało się, że siedzący za kierownicą kursant jest pod wpływem alkoholu. – ustalił portal faktykaliskie.pl

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 18 października.

W centrum miasta doszło do kolizji osobowej toyoty i pojazdu marki Kia, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Kobieta uderzyła w tył samochodu nauki jazdy – mówi asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. – Policjanci, którzy pojechali na miejsce zbadali stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Pani była trzeźwa, natomiast w organizmie kierującego kią kursanta stwierdzono 0,4 promila alkoholu.

25-latek z Ostrowa Wielkopolskiego odpowie przed sądem za wykroczenie w postaci kierowania pojazdem mechanicznym po użyciu alkoholu. Niewykluczone, że problemy będzie miał również instruktor.

POLECANE NEWSY
15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kierowca
1 miesiąc temu

Problem nie jest kursanta a babska, że nie potrafi jeździć zgodnie z przepisami
.

Kierowca
1 miesiąc temu

Jaja jak berety, kowal zawinił a cygana powiesili. Polska nadal jest komunistycznym krajem. Od Odry na zachód dopuszcza się 0,5.

Wesoły Edziu
1 miesiąc temu

Ten co minusuje komentarze to pewnie kozak w necie a pi….da w świecie

pytanie
1 miesiąc temu

Nie wiem co za idiota minusuje wszystkie wpisane komentarze? Kompleksy i żenada?

Hans Kloss
1 miesiąc temu

Przecież na trzeźwo to strach po Ostrowie jezdzic🤣🤣🤣

do Finsel
1 miesiąc temu

Nauka czytania ze zrozumieniem się kłania. Przeczytaj 10 razy artykuł, a później napisz komentarz. To nie był żaden egzamin, tylko nauka jazdy. Instruktor to nie to samo co egzaminator.

Cola
1 miesiąc temu

Wg polskiego prawa karnego jeżeli miał 0,4 to nie był nietrzeźwy, tylko jest to stan po spożyciu. ( od 0,2-0,5 ). Kodeks karny dokładnie definiuje to jako ,, stan wskazujący na spożycie”, a nie nietrzeźwość. Osoba taka nie popełnia przestępstwa, tylko wykroczenie. A to zmienia postać rzeczy.

Ostrowiak
1 miesiąc temu

To jest jakis żart.jak instruktor moze odpowiadać za debila który przychodzi na kurs i ma lekko wycięte.0,4 to nie jest w stanie wyczuć.to policja tez niech bierze na woń a nie alkomatem badali

Walo
1 miesiąc temu

To może byc problem ludzie coraz bardziej głupi i bezmyślni bo nie tylko cyknieci ale i po innych specyfikach siadają za kierownicę w elkach na dobra sprawę powinien każdy kursant być przebadany przed jazda

Mmm
1 miesiąc temu

Jak taki zaczyna naukę jazdy po wypiciu to skończy jako kierowca albo w więzieniu albo na cmentarzu

15
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x