Ale farciarz. Nie musi już pracować

O prawdziwym szczęściu może mówić zwycięzca Super Pensji w Lotto, dzięki czemu będzie otrzymywać po 5000 zł przez najbliższe 20 lat. Łącznie otrzyma 1,2 miliona złotych.

Szczęśliwiec odwiedził punkt przy ulicy Starotargowej w Ostrowie Wielkopolskim i 13 października los się do niego uśmiechnął. Gratulujemy.

POLECANE NEWSY

36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
rrrrrrrrrrr
11 miesięcy temu

Do Harrera. A ty z pewnością na życie miesięcznie czyli na jedzenie mieszkając samemu tracisz 5 000,- i na resztę następne pięć koła. Znając takich tępaków to matka z ojcem muszą sponsorować wszystko. A jak się wczytasz w wypowiedz to jest na pisane za ile można funkcjonować przy kwocie 4 500,- na miesiąc. Myśle że jak takiemu baranowi w życiu poślizgnie sie noga i będzie musiał żyć za 2000,- . To na dzieńdoberek odstrzeli sobie sam łeb, do tego rodzina się ciebie wyprze cała . Swoją drogą jak 100,- na tydzień ci mało na samo żarcie jednej osoby, to co taka parówa jak ty wpierdziela ? Ja mieszkam sam idę do pracy robię jedzenie oczywiście w domu i nie ma mowy żebym 100wydał na jedzenie w tygodniu bo i na co. Podejrzewam że ty liczysz te 400,- na miesiąc rodzinę 5 osobową, do tego stołujecie się po knajpach a ważycie razem 1tone, to nie dziwota że 400,- to mało, bo mowa była o jednej osobie. Harrera ja ci wyjaśnie bo czytać ze zrozumieniem nie umiesz,,, jedna osoba 400 na miesiąc czyli rodzina 4 osobowa potrzebuje do 2 000 tyś na miesiąc to mało ? a gdzie reszta wydatków ? jak mowa jest tylko o jedzeniu. Swoją drogą 2 000 tyś na żarcie dla 4 osobowej rodziny tylko na jedzenie ? to chyba w restauracji a to zabraknie. Jesteś tak głu,pi od urodzenia ?

Kasia
11 miesięcy temu

Wiadomo już kto wygrał. Cygan. Ten co rozbił bmw przy lo2. Napisane jest nie musi pracować to starczy mu na leasing i paliwo. Co wygrałam rozwiązując zagadkę?

Harrera
11 miesięcy temu

Do lol, jak bym osiągnął w wieku 50lat tak jak ty taki poziom ubóstwa to bym sobie strzelił samobója. 400zl na jedzenie na miesiąc i to na bogato to nie życie to beznadziejna egzystencja. Nie dziwie się ze cię żona pogoniła.

dziadek
11 miesięcy temu

tak jak łatwo mu przyszły tak łatwo się rozejdą. Hieny zerujące na takich ludziach wyczyszczą gościa w chwilę . Zanim się obejrzy znów będzie biedakiem i zacznie grać w Lotto .

ert
11 miesięcy temu

miał farta.. a jak to będzie po angielsku Fart?

Wsiowieszcz
11 miesięcy temu

Wsiowieszczu prosimy o wierszyk 😉

lol
11 miesięcy temu

Jestem po rozwodzie. Alimenty 400, czynsz w centrum z wodą śmieciami 600, Gaz na miesiąc 150 woda ogrzewanie mieszkania 55 m2, prąd na miesiąc 130 max kuchenka na prąd, Wóda impreza 200 na miesiąc, paliwo 250 bez szaleństwa na miesiąc koło komina, tel 25 max pakiet na miesiąc, żarło 100 na tydzień 400 max na miesiąc i to na bogato, niespodzianki w wydatkach 200 na miesiąc, ubezpieczenie na miesiąc 150. Ja wydaje 2500 na miesiąc a wystarcza mi dwa koła przeważnie. czyli gościu dostanie po podatku 4500 i zostanie mu jak sam mieszka 2000 klocki. A jak chcesz żyć za całe 4500 klocka to mając żonę i dziecko też się da normalnie. A gbyś dostał 100 000 na miesiąc też przej,ebiesz.

Wkurwiony
11 miesięcy temu

Jak ja dostaje na reke 4300pln, jak tu zyc.

AudiRS6
11 miesięcy temu

Szczerze gratuluję wygranej, zawsze to jakiś zastrzyk gotówki, z drugiej strony powiedzmy sobie szczerze czy za 5 tysi da się przeżyć cały miesiąc???

Labarber
11 miesięcy temu

Słyszałem, że tyle a nawet dużo więcej można bez problemu zarobić w Mahle.
Co to dziś jest 5 koła?

36
0
Napisz co o tym sądziszx