OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zderzenie 5 aut w Fabianowie

Droga Ostrów – Kalisz została zablokowana o godzinie 17:15 z powodu zderzenia się 5 aut. Trwa akcja służb.

Na drodze krajowej nr 25 doszło do klasycznego najechania na tył. Pierwsza zatrzymała się biała skoda. Za nią zatrzymało się audi. W oba auta uderzył renault scenic.

Drugi osobny wypadek był z udziałem kolejnej skody i mitsubishi lancer. Jedno ze zdarzeń zakończone zostało jako kolizja. W drugim przypadku trwa oczekiwanie na obrażenia kilkutygodniowego dziecka. Wstępnie nie miało poważnych obrażeń ciała.

18:30 – Obecnie ruch puszczany jest wahadłowo.

POLECANE NEWSY
14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Babiarz
10 dni temu

Kierowcy są zidiociali. Jeżdżą w tym ciągu 60-70 km/h i tak się nudzą że zamiast na drogą gapią się na komórke. A jak ktoś chce skręcić i kolumna hamuje to takie są skutki

Subaru Impreza
11 dni temu

To prawda z com 40 tak zapieprzają bo się spieszą do domu na żarcie.

jo
11 dni temu

Brawo Anders, tak się kończy jazda na zderzaku…! A ja sobie zawsze spokojnie co najmniej 30 metrów trzymam i podziwiam uroki przyrody !

Hans Kloss
11 dni temu

GTA Speed for com. 40

Marek
11 dni temu

Hamował cały rząd aut, przed skodą było zatrzymanych wiele aut. Scenic niestety nie wyhamował uderzając w audi, a audi w skodę. Druga skoda i mitsubushi to pokłosie scenica, bo były tuż za nim.

Rafik
11 dni temu

Biała Skoda wcale nie zatrzymała się pierwsza, bo przed Skodą zatrzymało się już kilkanaście aut. Niezłym refleksem wykazał się kierowca czarnego auta jadącego za Szczeniakiem, wyhamował i zjechał na pobocze. Niestety jadące za nim Skoda i Mitsubishi takiego refleksu już nie miały.

Anders
11 dni temu

Tak się kończy jazda „na zderzaku”.

bc
11 dni temu

Przecież tam ZAWSZE jest zator i trzeba zwolnić. Czasem dopiero w Czekanowie, ale zawsze w którymś miejscu trzeba zwolnic praktycznie do zera. Chyba same POSy i nie zachowują szczególnej ostrożności na tym odcinku?

athlon
11 dni temu

Zaniepokoiłem się losem dziecka.
„W drugim przypadku trwa oczekiwanie na obrażenia kilkutygodniowego dziecka” ???
„Wstępnie nie miało poważnych obrażeń ciała”- więc co teraz mu chcą zrobić skoro trwa oczekiwanie na obrażenia?

14
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x