Zderzenie 5 aut w Fabianowie

Droga Ostrów – Kalisz została zablokowana o godzinie 17:15 z powodu zderzenia się 5 aut. Trwa akcja służb.

Na drodze krajowej nr 25 doszło do klasycznego najechania na tył. Pierwsza zatrzymała się biała skoda. Za nią zatrzymało się audi. W oba auta uderzył renault scenic.

Drugi osobny wypadek był z udziałem kolejnej skody i mitsubishi lancer. Jedno ze zdarzeń zakończone zostało jako kolizja. W drugim przypadku trwa oczekiwanie na obrażenia kilkutygodniowego dziecka. Wstępnie nie miało poważnych obrażeń ciała.

18:30 – Obecnie ruch puszczany jest wahadłowo.

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Babiarz
1 rok temu

Kierowcy są zidiociali. Jeżdżą w tym ciągu 60-70 km/h i tak się nudzą że zamiast na drogą gapią się na komórke. A jak ktoś chce skręcić i kolumna hamuje to takie są skutki

Subaru Impreza
1 rok temu

To prawda z com 40 tak zapieprzają bo się spieszą do domu na żarcie.

jo
1 rok temu

Brawo Anders, tak się kończy jazda na zderzaku…! A ja sobie zawsze spokojnie co najmniej 30 metrów trzymam i podziwiam uroki przyrody !

Hans Kloss
1 rok temu

GTA Speed for com. 40

Marek
1 rok temu

Hamował cały rząd aut, przed skodą było zatrzymanych wiele aut. Scenic niestety nie wyhamował uderzając w audi, a audi w skodę. Druga skoda i mitsubushi to pokłosie scenica, bo były tuż za nim.

Rafik
1 rok temu

Biała Skoda wcale nie zatrzymała się pierwsza, bo przed Skodą zatrzymało się już kilkanaście aut. Niezłym refleksem wykazał się kierowca czarnego auta jadącego za Szczeniakiem, wyhamował i zjechał na pobocze. Niestety jadące za nim Skoda i Mitsubishi takiego refleksu już nie miały.

Anders
1 rok temu

Tak się kończy jazda „na zderzaku”.

bc
1 rok temu

Przecież tam ZAWSZE jest zator i trzeba zwolnić. Czasem dopiero w Czekanowie, ale zawsze w którymś miejscu trzeba zwolnic praktycznie do zera. Chyba same POSy i nie zachowują szczególnej ostrożności na tym odcinku?

athlon
1 rok temu

Zaniepokoiłem się losem dziecka.
„W drugim przypadku trwa oczekiwanie na obrażenia kilkutygodniowego dziecka” ???
„Wstępnie nie miało poważnych obrażeń ciała”- więc co teraz mu chcą zrobić skoro trwa oczekiwanie na obrażenia?

Ostrowiak
1 rok temu

Stałem w tym korku 40min ratowałem się objazdem przez Zakrzewki. Lokalne radio puszczało muze zamiast ostrzegać o gigantycznym korku. Wypadek był o 17 15, a pierwszy news o 18 jak już był mega Korek. Co do miejsca zdarzenia proponuję ustawić tam znak zakaz wyprzedzania to nie pierwszy wypadek i nie ostatni w tym miejscu. Szerokosci

14
0
Napisz co o tym sądziszx