OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

„Anioły” skutecznie zreanimowały osobę

W sobotnie wczesne popołudnie los uśmiechnął się do 62-letniego mężczyzny. Kiedy ten zasłabł i wymagał reanimacji, dostrzegła to załoga karetki pogotowia, która wracała z innej interwencji.

Do sytuacji doszło w obrębie skrzyżowania ulic Krotoszyńskiej i Wybickiego w Ostrowie Wielkopolskim. 62-letni mężczyzna osunął się. Pierwsi zauważyli to przechodnie. Na szczęście już po krótkiej chwili najechała na to zdarzenie załoga karetki pogotowia.

W skład karetki wchodził doświadczony w ratowaniu ludzkiego życia lekarz. Już po 10 minutach udało się przywrócić czynności życiowe u poszkodowanego. Można powiedzieć, że personel tej karetki pojawił się niczym anioł stróż. Następnie karetką pognała na sygnałach do ostrowskiego szpitala. Tam mężczyzna został przekazany personelowi Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

POLECANE NEWSY
15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec Unii Europejskiej
15 dni temu

Bravo dla Lekarza i Ratownika Medycznego tego zespołu, jesteście wielcy!!! Dziękuję za pomoc temu panu, jestem przeciętnym mieszkańcem tego Państwa ale zawsze doceniam Waszą pracę. Wg mnie powinniście zarabiać po 20 tyś złotych, ratujcie kogoś życie ba codzień. PIS to zło!!!! Jeszcze większe zło to jego wyborcy.

...
15 dni temu

Czy miasto kiedykolwiek odda ten prawoskręt do użytku ?

Gosia
15 dni temu

Teraz z ratowników i lekarzy robią bohaterów a za chwilą tych samych będą mieszać z blotem bo „nie przyjechali „, ” Nic nie robią” … ​
Ratują każdego jak mogą i czym mogą, oddają szacunek tym których uratować już się nie da a i tak zawsze bedą najgorsi….
Szara rzeczywistość….
I
rada dla każdego MYŚLISZ, ŻE ŹLE RATUJĄ ZAPRASZAMY NA 3 LETNI LICENCJAT I NA SOR-Y – POKAŻ „JAK SIĘ REANIMUJE”, ” POKAŻ JAK SIĘ LECZY ” …..

Breko
15 dni temu

Co z ciebie za chrześcijanin jak twierdzisz że religia jest przymusem,jaka jest twoja wiara? Właśnie bardzo dobrze że religia jest w szkole a nie jak kiedyś bylo .Jak się nie podoba to do Niemiec Anglii itd.A w co twoje kochane dzieci będą wierzyć za parę lat pewnie w to co przekażą rodzice!!!.za niespełna dwa miesiące są święta Bożego Narodzenia ( nie wystarczy kolacja i prezenty) za takich jak ty trzeba się modlić.Uratowany pan miał szczęście że karetka była w pobliżu.

Last edited 15 dni temu by Breko
Okropny
16 dni temu

Ja tam jechałem i myślałem że to pijak…
Ale mam teraz wyrzuty sumienia…

Mieszkanka.
16 dni temu

Oczywiście miało być w pisowskiej rzeczywistości.

Mieszkanka.
16 dni temu

A inni plują na lekarzy i cały personel medyczny ile się da. Znam takiego co nie lubi ludzi inteligentnych i wykształconych, nawet takich którzy ratują ludzkie życie ale jak zachoruje to pierwszy po pomoc leci. Dzięki Wam za to że jesteście, za to że pomagacie i to w tej ponurej Lisowskiej rzeczywistości. Rzeczywistości która dla Was jest bardzo nieprzyjazna.

Jozef
16 dni temu

To cobra on udaje niepotrzebnie go reanimowali on udawal

Dziadek
16 dni temu

Szkoda ze nie każdego tak reanimują…

bc
16 dni temu

Miał facet szczęście.

15
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x