Odnowią drogę, której stan jest bardzo zły

Udostępnij
Tweet

Pogoda sprzyja inwestycjom na drogach. Na zdjęciu prace na drodze powiatowej w Górznie. Dzięki współpracy Starostwa Powiatowego z Gminą Ostrów Wielkopolski na odcinku od drogi krajowej w kierunku centrum wsi powstaje prawie kilometrowej długości chodnik. W znacznej części już jest wybudowany. Niebawem od ,,krajówki” aż do przejazdu kolejowego położona zostanie nowa nakładka asfaltowa.

Powiat ostrowski przeznaczył na ten cel z powiatowego budżetu ponad 800 tys. zł. Priorytetem remontowym w tym rejonie na kolejne lata jest droga w Biniewie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Będą wymieniać się ubraniami. Nowa akcja w hali arena
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zniesmaczony mieszkaniec.
2 lat temu

Do roboty kur…a A nie walić se 50 zdjęć na tego fejsbooka. Jak patrzę u wnuczki na tym fejsbuku na to co włodarz robi w moim Górznie to krew mnie zalewa. Co tu się dzieje?? Dziesiątki zdjęć z tym Romanem jak to sukcesy idą, a nie idą! Aby wycieczki z tymi emerytami a roboty nie widać. Co to jest???? Sołtys czy biuro podróży???? Bardzo proszę żeby sołtys był Soltysem a nie biurem podróży. Proszę zająć stanowisko, albo prezes emerytów albo sołtys. Dziękuję Roman.

marian
2 lat temu

ludzie dziękują jak pieski za kość za coś co powinno być zrobione kilkanaście lat temu, a znając życie przejedzie latem raz TIR z drewnem na palety w Bieniewie i będą nowe koleiny

Pszyszły radny Powiatowy
2 lat temu

W karzdym bonć razie gratólóje Maryjanowi

GG
2 lat temu

czy ktoś wie ile jest kilometrów od s11 do przejazdu? za taka kasę to można zrobić 1km a nie tyle za 3 lata będzie to samo

Ostatnio edytowany 2 lat temu by GG
Rysiu
2 lat temu

Teraz jeszcze w stronę Kościelnej Wsi Niech zrobią, bo nie dość że wąsko, to koła można zostawić

Agentka
2 lat temu

A za Pułaskiego w Ostrowie pani klimek sie w końcu zabierze?

Art
2 lat temu

Marian codziennie 'DZIENKUJE’ wlodarzom za drogę na fejsbuku

Górzno
2 lat temu

Bardzo trafiona inwestycja, należą się ogromne podziękowania Panu Staroście oraz naszemu Radnemu Michałowi że nareszcie się udało, BRAVO!

8
0
Napisz co o tym sądziszx