Udzieliła mnóstwa ślubów. Odeszła na emeryturę

Ewa Mielczarek, kierowała Urzędem Stanu Cywilnego w ostrowskim magistracie przez ostatnie prawie 30 lat. Obecnie przechodzi na zasłużoną emeryturę. Pokochała swoją pracę, ponieważ miała przyjemność udzielenia 4 tysięcy ślubów. Podpisała również 100 tysięcy aktów urodzeń. Jak sama mówi lubiła przychodzić do pracy nawet w sobotę.

Podczas uroczystości zawsze obdarzała zgromadzonych uśmiechem i serdecznością. Czy następczyni podtrzyma wysoko postawiony poziom?

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrzeżenie pogodowe - PIĄTEK
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Emeryt
2 lat temu

Hmm 🤔, widać że brak tematów jeżeli pisze się o odchodzących urzędnikach na emeryturę. Tysiące pracowników odchodzi i nikt nie pisze na ten temat.

golob
2 lat temu

Sztuczny przyklejony uśmiech , brak empati ,a za bład który popełniła juz 2 rok płace ja i moja rodzina.

Faraon
2 lat temu

A do wcześniejszego komentarza tamta towarzyszka ponoć była bardzo chora. Ale jak ją wybrali to cudownie ozdrowiała. PO prostu Cud. Dużo zdrowia życzę.

Faraon
2 lat temu

A szkoda taki jakiś inny ten ksiądz. Czyżby Polska była pierwszym krajem gdzie ksiądz jest kobietą. A tak z drugiej strony ile tych małżeństw jeszcze istnieje.

Ciekawe???
2 lat temu

To uczciwe pracowała w jednym miejscu.. Malagowa rozrabiala i do PIS-u wyemigrowała. Co za czasy najpierw Kodeks pracy łamała, ludzi strasznie traktowała i na miejscu ministra się zameldowała. Co i z kim ona robiła że na stołek ministra zasłużyła???

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Ciekawe???
Maciej
2 lat temu

Wielokrotnie miałem z ta panią kontakt służbowy. Zawsze miła uśmiechnięta:) w życiu bym nie przypuszczał, że osiągnęła wiek emerytalny. Ale jeśli TAK,to życzę jej samych słonecznych dni:) bardzo miła Pani (tak ją zapamietam)

16
0
Napisz co o tym sądziszx