OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Udzieliła mnóstwa ślubów. Odeszła na emeryturę

Ewa Mielczarek, kierowała Urzędem Stanu Cywilnego w ostrowskim magistracie przez ostatnie prawie 30 lat. Obecnie przechodzi na zasłużoną emeryturę. Pokochała swoją pracę, ponieważ miała przyjemność udzielenia 4 tysięcy ślubów. Podpisała również 100 tysięcy aktów urodzeń. Jak sama mówi lubiła przychodzić do pracy nawet w sobotę.

Podczas uroczystości zawsze obdarzała zgromadzonych uśmiechem i serdecznością. Czy następczyni podtrzyma wysoko postawiony poziom?

POLECANE NEWSY
16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Emeryt
2 miesięcy temu

Hmm 🤔, widać że brak tematów jeżeli pisze się o odchodzących urzędnikach na emeryturę. Tysiące pracowników odchodzi i nikt nie pisze na ten temat.

golob
2 miesięcy temu

Sztuczny przyklejony uśmiech , brak empati ,a za bład który popełniła juz 2 rok płace ja i moja rodzina.

Faraon
2 miesięcy temu

A do wcześniejszego komentarza tamta towarzyszka ponoć była bardzo chora. Ale jak ją wybrali to cudownie ozdrowiała. PO prostu Cud. Dużo zdrowia życzę.

Faraon
2 miesięcy temu

A szkoda taki jakiś inny ten ksiądz. Czyżby Polska była pierwszym krajem gdzie ksiądz jest kobietą. A tak z drugiej strony ile tych małżeństw jeszcze istnieje.

Ciekawe???
2 miesięcy temu

To uczciwe pracowała w jednym miejscu.. Malagowa rozrabiala i do PIS-u wyemigrowała. Co za czasy najpierw Kodeks pracy łamała, ludzi strasznie traktowała i na miejscu ministra się zameldowała. Co i z kim ona robiła że na stołek ministra zasłużyła???

Last edited 2 miesięcy temu by Ciekawe???
Maciej
2 miesięcy temu

Wielokrotnie miałem z ta panią kontakt służbowy. Zawsze miła uśmiechnięta:) w życiu bym nie przypuszczał, że osiągnęła wiek emerytalny. Ale jeśli TAK,to życzę jej samych słonecznych dni:) bardzo miła Pani (tak ją zapamietam)

Nimo
2 miesięcy temu

Ludzie te wstrętne babsko czekam żeby zgłosić dziecko 3osob w kolejce 2.5 godz to pukam i się pani grzecznie pytam kiedy zaczniemy wchodzić nagłe te wstrętne babsko mówi do mnie jak ci się nie podoba to mogę sobie iść do domu tylko ta pani zapomniała że za nasze podatki tam siedziała i nic nie produkowała dlatego drodzy urzędnicy troszkę spokojniej bo za ludzi podatki tam siedzicie

Wiaczesłav Bierezuckiy
2 miesięcy temu

A ile podpisała aktów rozwodowych?

Czytelniczka
2 miesięcy temu

Przemiła Pani i dobry człowiek ☺

xxxyz
2 miesięcy temu

Pewnie nadal będzie pracować na emeryturze bo takich pracujących emerytów co pobierają emeryturę i wypłatę jest mnóstwo

16
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x