Potrącił rowerzystę i uciekł. Był pijany

Około godziny 13.00 na wjeździe do Czarnegolasu samochód potrącił rowerzystę. Sprawca uciekł. Okazało się, że jest mocno pijany.

Dwóch mężczyzn jechało na rowerach szosowych od strony Ronda Ostrzeszowskiego, natomiast od strony centrum miejscowości poruszała się grupa innych osób na rowerach, a za nimi jechała toyota. W pewnym momencie kierowca z czerwonej yaris odbił na lewy pas jezdni, a następnie uderzył w nadjeżdżającego z przeciwka rowerzystę. Kierowca samochodu nie zatrzymał się i odjechał w kierunku drogi krajowej 25.

Policja namierzyła kierowcę toyoty w Ludwikowie. Był pijany i wydmuchał ok. 2 promili.

Rowerzystę karetka przetransportowała do szpitala.

POLECANE NEWSY
12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Janek
10 miesięcy temu

Rozganiać to możesz sobie kmiotku kozy na łące. A rower jest przyszłością dla środowiska, na krótszych odcinkach czy dla rekreacji jest idealny do przemieszczania się. O tym już wiedzą w wielu krajach (w Holandii rowerzysta jest traktowany priorytetowo) ale tacy jak Ty stoją mentalnie w miejscu na etapie australopiteka. Typowy Polski Janusz.

Do Janek
10 miesięcy temu

Ty jednak jesteś pierdo*nięty i to solidnie.

Janek
10 miesięcy temu

Pedalarze na ścieżki rowerowe a nie na szosy. Blokowali mu przejazd to chciał rozgonić towarzystwo. A że troszkę sobie golnął to go poniosła fantazja.

Un
10 miesięcy temu

Ale świnie te osy. Nawet w lusterku zrobiły sobie gniazdo…

js
10 miesięcy temu

Czy poszkodowani w wypadkach wiedzą, że za całe leczenie i wszystkie związane z tym koszty można obciążyć i korzystać z OC sprawcy? Do lekarza taksówką, rehabilitacja, wyjazd do sanatorium, oczywiście lekarstwa itd.wszystko na koszt sprawcy. Ubezpieczyciel sobie od niego dojdzie spłaty tych obciążeń. Tylko cierpliwości, zbierać faktury, rachunki, dokumentować wszystkie koszty i po prostu zniszczyć finansowo palanta.

syn gromu
10 miesięcy temu

Nie mogę się doczekać wysokich kar dla samochodziarzy.

do fanroweru
10 miesięcy temu

Zgniatanie dobrego samochodu jest nieekologiczne. Zlicytować, a środki na leczenie rowerzysty i na fundusz wypadkowy dla innych.

misio
10 miesięcy temu

w tych rejonach to chyba nikt trzezwy nie jezdzi 🙂

Śmiechu warte
10 miesięcy temu

Na miejscu rowerzysty zniszczylbym teraz tego pijusa finansowo – za każdym razem gdy choćby palec zabolał korzystalbym z usług najdroższych rehabilitacji na koszt moczymordy…

Egzekutor
10 miesięcy temu

Za takie coś (alkohol, wypadek, ucieczka) dożywotnio zabrać prawko i odsiadka lub prace społeczne.

12
0
Napisz co o tym sądziszx