Oszustwo na kwarantannę

Sanepidy ostrzegają obywateli o zmasowanym oszustwie polegającym na wysyłaniu smsów na przypadkowe numery. Informują w nich o rzekomym objęciu kwarantanną z powodu wykrycia zakażenia u innej osoby. Po kliknięciu w link miało przenieść na stronę oszustów. Administrator pierwszej strony zablokował to oszustwo, ale wkrótce oszuści mogą skorzystać z innego serwisu.

Przypominamy, że Sanepid nigdy nie informuje SMS-em o kwarantannie. Za każdym razem są to telefonicznie próby dodzwonienia się lub bezpośredniego kontaktu.

CZYTAJ  Budują niewymiarowy basen

11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do antycovidowiec
1 rok temu

do antycovidowiec
Ci którym TV zjadł resztę mózgu a tych w PL nie brakuje./

do do....
1 rok temu

Pracuję w poważnej firmie i u nas takie rzeczy się załatwia na papierze. Mam kontrahentom z zagranicy zadzwonić że mnie nie ma w pracy bo mam kwarantanne. Z tego są u nas zwolnienia, zerwane kontrakty, kary. Dzwonić możesz sobie do dupy czy idzie z toba do kina. Wiec sanepid jest śmieszny i żałosny.

Do....
1 rok temu

Najwięcej choroby roznoszą tacy covidowcy jak ty. Choroba nazywa się schizofrenia paranoidalna.

do ....
1 rok temu

A co maja skorzystać z Poczty polskiej, która list dostarczy na koniec kwarantanny?
Czy może chodzić do domu podejrzanego o koronawirusa i roznosić to świństwo dalej?

....
1 rok temu

GLOWNIE WIRUSA ROZNOSI MLODZIEZ, DZIECI LAZACE SAMOPAS I BEZMYSLNI BEZ MASECZKI W SKLEPACH. Nalezy zamknac place zabaw i mlodziez oraz dzieci musza nosic maseczki i chodzic tylko z rodzicem. W sklepach maski obowiazkowo musza nosic wszyscy ! Maseczki sa skuteczniejsze niz szczepionki.

Antycovidowiec
1 rok temu

Od początku cała pandemia i wszystkie kwarantanny to jedno wielkie oszustwo i udupianie gospodarki. Co to za choroba na którą trzeba szczepiać się 3 razy w roku, a żeby ją wykryć trzeba zrobić test który daje 50% pewności czyli „rzut monetą” i jeszcze można być chorym bezobjawowo? Kto o zdrowych zmysłach jeszcze w to wierzy?

Wiaczesłav Bierezuckiy
1 rok temu

Tylko osioł się na to nabierze

futrzak J.K
1 rok temu

Jak mogą mnie wysłać na kwarantannę jak siedzę w domu, jestem emerytem.

Mój przypadek
1 rok temu

Sanepid wysłał mnie na kwarantannę wyznaczył termin, po dwóch dniach dzwonie do sanepidu i okazuje się, że okres kwarantanny jest inny niż ten, który wyznaczyli za pierwszym razem.  Po skończonej kwarantannie przychodzi pismo z sanepidu a tam okres kwarantanny wpisany też zupełnie inny.

jachu
1 rok temu

BO TEN CAŁY KOWID TO JEDNO WIELKIE OSZUSTWO PANDEMIA BIZNESOWO POLITYCZNA ,,,,,,,,,,,,,,

11
0
Napisz co o tym sądziszx