OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Z Somalii, Kamerunu czy Białorusi – międzynarodowi lekarze w szpitalu

Jak widać w ostrowskim szpitalu chcą się szkolić obcokrajowcy. Byli już lekarze z Włoch, Izraela, a nawet Somalii. A niedawno swoją specjalizację rozpoczął Bidoung Guy lekarz pochodzący z Kamerunu szkolący się pod okiem dra M. Falisa i jego zespołu. Odwiedziła go nawet osobiście Konsul Polski w Kamerunie Mirosława Etoga, zresztą Honorowa Obywatelka Ostrowa.

Z kolei na ginekologii pod okiem dra Tomasza Gostomczyka i zespołu swoją specjalizację rozwija Maryna Kucharava lekarka pochodząca z Białorusi. Dzięki obojgu na świat przyszedł dziś kolejny noworodek. Mąż Pani Maryny, Konstanty, także wybrał ostrowską lecznicę.

POLECANE NEWSY
4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jacek
2 miesięcy temu

haha Gostomczyk ale ma beretke w Marichuane pewnie palii

Alterego
2 miesięcy temu

Dlaczeg nasi przyszli lekarze nie popisują umowy, że owszem nauka, studia są za darmo, ale muszą zplaci państwu tę pieniądze pracując conajmiej 5 lat w polskim szpitalu!!!! Polscy lekarze to cwaniaczki i lawiranci!! Pracują w państwowej służbie zdrowia i jednocześnie prowadzą prywatna praktykę, korzystając z sprzętu państwowego!!!!! I jeszcze im mało! Każdy wie jak traktują pacjenta na NFZ, a jak prywatnie!!! Hipokryci!

Agentka
2 miesięcy temu

Super! Dajmy szansę tym, którzy zostali lekarzami z powołania a nie dla pieniędzy!

Polka
2 miesięcy temu

Kiedyś lecznica, to była dla zwierząt… Pozmieniały nam się te nazwy….

4
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x