OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Harcerski koncert – zapowiedź

W niedzielę, 26 września 2021 roku, o godzinie 15:00, brać harcerska zaprasza do ostrowskiego amfiteatru na „Koncert z lilijką”. Harcerze zaprezentują znane, często śpiewane przy ogniskach i wspólnych spotkaniach piosenki. Zapraszamy w sentymentalną podróż do harcerskiego świata.

– Niezwykle cieszą mnie takie inicjatywy – amfiteatr, nasza kulturalna perełka, żyje nawet poza letnim sezonem. Serdecznie zapraszam na to spotkanie, ponieważ wielu z nas bliskie są harcerskie melodie i piosenki. To doskonała okazja na obudzenie związanych z tym pięknym okresem wspomnień – mówi Beata Klimek, prezydent Miasta.

Koncert dofinansowany został z miejskiego budżetu i jest realizowany w ramach rewitalizacji społecznej, mającej na celu m.in. integrację lokalnej społeczności, poprawę jakości życia mieszkańców, ograniczenie wykluczenia społecznego oraz zachęcenie do użytkowania nowo zmodernizowanej infrastruktury.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

POLECANE NEWSY
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pytek2
2 miesięcy temu

Idea harcerzy (ZHP nie ZHR!) jest ok tylko bycie nim nie jest dla wszystkich. Ludzie mają ciekawsze rzeczy niż bieganie i śpiewanie przy ognisku, siedzenie w namiotach i szukać finki w kałuży. U mnie w szkole kiedyś do harcerstwa szli ludzie którzy nie mieli dużo znajomych i różnili się swoim sposobem bycia.CZUWAJ

1
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x