Senior wjechał na czerwonym przy galerii Ostrovia i spowodował wypadek

Udostępnij
Tweet

„Zapaliło się momentalnie” – powiedział sprawca wypadku przy galerii Ostrovia, do którego doszło około godziny 16.30 w poniedziałek. Kierowca renault kangoo jechał od strony Kalisza i zamierzał wjechać do Ostrowa. Przy galerii zignorował czerwone światło i wjechał na skrzyżowanie.

Ulicą Serwańskiego wjeżdżał nissan micra, który uderzył w bok renault. W wyniku zderzenia 70-letnia pasażerka nissana została przewieziona do szpitala z powodu bólu w klatce piersiowej. Obyło się na szczęście bez poważniejszych obrażeń. Około 60-letni sprawca wyszedł z wypadku bez szwanku.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Miasto rozdaje mieszkania. Jest jeden haczyk
Subskrybuj
Powiadom o

17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mama
2 lat temu

Seniorzy mają bezpłatne bilety na autobusy więc do autobusów. Wszędzie ich pełno i do wszystkiego mają prawa przywileje a zwykły Kowalski nic

Marek
2 lat temu

Na tym skrzyżowaniu trzeba bardzo uważać. Albo ludzie jadący od strony Kalisza często wjeżdżają na czerwonym albo skręcający na Kalisz od Grunwaldzkiej nie ogarniają sytuacji z jadącymi prosto od galerii.

Iza
2 lat temu

Kiedy będzie przejście dla pieszych na tym skrzyżowaniu?

Robert
2 lat temu

Nie tylko jadący od Kalisza jadą na czerwonym na Kalisz jest podobnie raz mnie i szwagra ciężarówka z naczepą by zmiotła.. gdyby nie uwaga teraz tego komentarza by nie było pewnie

Doktorek
2 lat temu

Skutek uboczny po przyjęciu szczypawki…

)))
2 lat temu

Od strony Kalisza kierowcy bardzo często wyjeżdżają na czerwonym, jadąc od Grunwaldzkiej często muszę takich wariatów przepuścić. Może kamery rozwiązałyby problem.

ola
2 lat temu

Jaki senior w POLSCE do 65 lat to człowiek pracy,a dopiero po tym wieku to senior.

kierowca
2 lat temu

Tam jest coś nie halo z tymi światłami,
od Serwańskiego jak się zapala zielone to z Kalisza w lewo sie też świeci jeszcze zielone.
żeby z Serwańskiego jechać w stronę Kalisza trzeba chwilę zaczekać aż przejadą samochody jadące z Kalisza do Galerii. Pomijając fakt że zielone świeci się chyba z 9 sekund na ul. Serwańskiego.

Nino
2 lat temu

60 lat i senior??? HAHAHA a emerytura od 65.

sens
2 lat temu

żółte powinno palić się minutę

17
0
Napisz co o tym sądziszx