Osierocił 3-latkę i nie doczekał się narodzin drugiego dziecka

Małopolsce policjanci zatrzymali w piątkowy poranek sześciu młodych mężczyzn z Kalisza, którzy mają mieć związek z pobiciem ze skutkiem śmiertelnym 25-letniego Mateusza. Ten osierocił 3-letnią córkę i nie doczekał narodzin kolejnego dziecka.

Do tragedii doszło tydzień temu z soboty na niedzielę na ulicy Kościuszki w Zakopanem. Tam doszło do sporu pomiędzy turystami z powiatu bocheńskiego, a mieszkańcami Kalisza. Przy skrzyżowaniu z Krupówkami Kaliszanie mieli zaatakować drugą grupę gazem.

Poszkodowany 25-latek podczas bójki nieszczęśliwie uderzył głową o krawężnik. Po kilku dniach lekarze stwierdzili śmierć mózgu.

Śledczy na podstawie analizy nagrań z monitoringu dotarli do pensjonatu, w którym spali podejrzani o pobocie 25-latka.

Prokuratura nie postawiła jeszcze nikomu zarzutów.

CZYTAJ  Powiatowe Obchody Dnia Strażaka (ZDJĘCIA)

26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gość
1 rok temu

Nie zona tylko konkubina. Biedny w takim stanie duszy żył i zakonczyl żyjących cale lata w grzechu. Pozamiatane. Kto w grzechu umiera bez nawrocenia idzie ba potępienie.

Jula
1 rok temu

Nie chcę krytykować tego mężczyzny, bo nie wiadomo jak było. Ale co on robił z kumplami w Zakopanem, kiedy żona z dzieckiem i w drugiej ciąży została w domu. No może to taki wypad z kolegami ale chyba to nie czas na zabawę kiedy żona zajmuje się obowiązkami oczekując dziecka a tatuś pojechał się rozerwać. Tak czy inaczej szkoda życia, szkoda żony i dzieci. Współczuję bardzo.

Bajo
1 rok temu

I nie postawią zarzutów wkońcu tatuś jednego z nich w policji zasiada na stołku, drugiego lekarz same rodzynki sie trafiły

Boss
1 rok temu

Witam ja bym wnioskował dla wszystkich dożywocie ale w polskim sądzie dostaną tylko zawiasy i beda chodzić i się cieszyć a dla tej kobiety która teraz zostanie z dwójką dzieci sama życie do końca już nie będzie takie samo i takie mamy przykre polskie prawo masakra

Darek
1 rok temu

Jak dla mnie dla wszystkich Kaliskich morderców dożywocie

Leon
1 rok temu

Miał pecha

Obywatel
1 rok temu

Kalisz miasto umysłu cwaniaków pojechali do Zakopanego cwaniakowac bo w Kaliszu to oni po pysku dostają.. daremne śmiecie jeszcze gazem atakują bo w razie czego to rady nie dają żal mi takiej patologii

Do Cz..
1 rok temu

Najbardziej nieszczęśliwym wypadkiem jesteś Ty. Powiedz to cepie rodzinie ofiary, wytłumacz to żonie i dzieciom. A najlepiej zamilcz.

misio
1 rok temu

Dzikusy z kalisza pojechały do zakopanego zrobic zadyme,bo do innych miast juz ich nie wpuszczają

Ela
1 rok temu

Ludzie Kalisz- Ostrów ,nienawidzicie się nawet nie wiecie dlaczego!!!a jedni do drugich jeżdżą do pracy ,ja jestem z Kalisza a męża mam z Ostrowa ,i co mam zrobić,za kim mam być ja i mój mąż.i w Kaliszu jest patola i w Ostrowie i nic z tym nie zrobimy.trzymajmy się razem ,w grupie siła.

26
0
Napisz co o tym sądziszx