Szok! Dziki Zachód na Rondzie Bankowym

Takiej akcji to jeszcze na Rondzie Bankowym nie widziano. Mężczyzna został okradziony przez kilku mężczyzn ze skody. Próbując ich powstrzymać rzucił się na maskę samochodu. Po chwili zsunął się, a sprawcy uciekli jadąc pod prąd przez rondo.

Mężczyzna postanowił wypłacić z banku większą kwotę pieniędzy. Banknoty włożył do plecaka i wyszedł z banku. Plecak włożył na tylną kanapę w aucie. Nagle podbiegli do niego bandyci. Z plecaka wyciągnęli saszetkę i próbowali odjechać. Poszkodowany mężczyzna jak w amerykańskim filmie rzucił się na maskę, próbując ich powstrzymać. W skodzie znajdowało się trzech mężczyzn, najprawdopodobniej narodowości romskiej (Cyganie).

Kierowca skody zahamował i zrzucił mężczyznę z maski. Wycofał autem i z impetem przejechał przez rondo pod prąd. Okazało się, że geniusze napadu zostawili plecak, a to w nim była gotówka, a w saszetce były tylko dokumenty i drobna kwota pieniędzy, którą bandyci mogą potraktować na otarcie łez.

Skoda była na charakterystycznych tablicach rejestracyjnych TOS…

CZYTAJ  Mocno pobity przy ostrowskim klubie

51 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ccc
1 rok temu

Do win jakie namiary policja ma stanie w krzakach chyba rowerzystów łapać

win
1 rok temu

Jakie cygany ? . na sali operacyjnej widać jak ktos pakuje kasiure . .Albo w banku cynk . Ten bank 3 raz jest walony ? Zlodzieje nie uciekaja w kierunki Poznania bo tam miasta, policja . w kierunku południa-lasy, brak policji az do Olesnicy. Wpadaja na A4 i wio. Auto ? tablice ? to juz zaden problem .
Mysle,że Nasza Policja juz ma namiary.

win
1 rok temu

Przynajmniej część wynagrodzenia pracowniczego przed pazernością pisowskiego państwa ochronił.

O S W
1 rok temu

Ładnie ktoś w banku z ucha strzelił, że ziomuś będzie wypłacał większą kwotę pieniędzy … na bank mają informatora w banku także ludzie uważajcie gdzie wypłacacie kasę …
A z tymi numerami rejestracyjnymi to przestańcie się ośmieszać przecież logiczne jest, że na napad przyjechali autem kradzionym, z kradzionymi numerami itp. no chyba, że to złodzieje jacyś ułomni to mogli przyjechać swoim autem ze swoimi numerami …

KKS KALISZ Hooligans
1 rok temu

Jak cygany na TOS to pewnie kszo ostrowiec, dziewczyny od lecha

kazek
1 rok temu

wina też klienta – nonszalancja w noszeniu pieniedzy! powinno się mieć w jakiejś kopercie w kieszonce pod ubraniem, a nie rzucać na tył wozu.Głupota! Pamiętam, że ten bank był już okradany. to niebezpieczne miejsce, bo łatwo uciec stąd samochodem.

ttt
1 rok temu

w banku musi byc informator

Przedstaw się
1 rok temu

Nie złapią ich. W Polsce żydostwo i cygany są niestety poza zasięgiem polskiego prawa. To warstwy uprzywilejowane, chronione.

Gimbo
1 rok temu

TOS to z okolic Ostrowca Świętokrzyskiego

Osw
1 rok temu

Pokazać numery!

51
0
Napisz co o tym sądziszx