OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zaginął 39-letni ostrowianin

Dzisiaj, 13 września wyszedł z domu 39 letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Zaginiony do tej pory nie powrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony ubrany był w białą koszulkę, niebieskie jeansy i granatowa kurtkę.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca przebywania zaginionego proszone są o kontakt pod numer alarmowy 112 lub numer alarmowy SiR 731 112 113.

Na miejscu prowadzonych działań pracują już ratownicy Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Szukamy i Ratujemy.


Jeden z ostrowskich informatyków podpowiada jak pomóc rodzinie nas odnaleźć w podobnych sytuacjach

POLECANE NEWSY
58 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
NieOceniajmy
11 godzin temu

Dokładnie Beata… gdyby było wszystko ok to nie znikałby… coś musiało się wydarzyć ale pewne jest to że nie można takiego człowieka zostawić bez pomocy. Myślę że potrzebuje wsparcia, możliwe że też czasu…
postawmy sie w takiej sytuacji: gdyby to był mój brat, mąż itp fajnie byłoby czytać te komentarze? Każdy może popełnić błąd, pobłądzić ale tak w życiu bywa. Jeśli mamy zdrowie można wszystko rozwiązać.

Last edited 11 godzin temu by NieOceniajmy
Łecki
11 godzin temu

Bartosz wracaj jestem liderem i kocham cie

Kasia M.
13 godzin temu

Wiecie co a ja powiem tylko jedno do tych którzy piszą te “mądre” komentarze… zastanówcie się (i w tym miejscu powinniście być nazwani odpowiednim epitetem)… Bartek ma żonę i dużego już syna, który na pewno korzysta z Internetu, jak oni mają się czuć czytając Wasze wypociny? Zastanowiliście się, że to przez takie komentarze może stać się kolejna tragedia? Oni już swój dramat przeżywają i Bartek na pewno też. Zostawienie żony i trójki dzieci też kosztowało go na pewno wiele i nie wiemy co go do tego skłoniło i musi na pewno radzić sobie nie tylko ze sobą, ale też właśnie z tą świadomością. WY IDEALNI zajmijcie się swoim życiem, bo widocznie jest tak nudne że musicie pisać takie wypociny i zajmować się nie swoją sprawą, poza tym jak jesteście tacy mądrzy to przedstawcie się z imienia i nazwiska. Do rodziny Bartka: trzymajcie się, a do Bartka: wracaj, każdy problem jest do rozwiązania.

Beata
14 godzin temu

Wszyscy tu się madruja,a nikt się nie zastanawia czy coś mu się nie stało.W sensie,że on chce być z rodziną ,ale ktoś mu coś zrobił i nie może albo nie ma jak wrócić bo ktoś mu to skutecznie utrudnia.Niewiem tysiąc myśli.Bartek to dobry chłopak,w dodatku ojciec 3 cudownych dzieci.Nawet jeśli jego tel .logował się podobno w pierwszy dzień gdzieś w Krakowie to nie musi znaczyć ,że on tam był.Ten telefon mógł mu ktoś ukraść i trop mylny. Nie wiem . Najważniejsze nie to się już skończy.Bartek wróć 🙏

Nieznajoma
15 godzin temu

Zastanawiam się dlaczego znajomi , przyjaciele Bartka wiedząc o jego ,,rzekomym nałogu do hazardu,, nie pomogli mu z niego wyjść.

Do Mieszkanki
1 dzień temu

Witam. Zaginął i jest poszukiwany.

.....
1 dzień temu

Jeśli są jakieś problemy nie wiem czy akurat tak jest w tym przypadku to należy patrzeć jakoś to rozwiązać. A nie uciekać od żony , dzieci.

rychliwySprawiedliwy
1 dzień temu

Nie ma juz nadziei dla tej osoby…

Mieszkanka
1 dzień temu

Witam czy ktoś wie co się dzieje z Bartkiem?

syn gromu
1 dzień temu

Dobre skoncz p…c morały bo jakby to zrobiła kobieta to by się już zleciała grupka smalców do pomagania i może jeszcze zbiórka na pomagamy com i poszukiwania helikopterem.

58
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x