Zaginął 39-letni ostrowianin

Dzisiaj, 13 września wyszedł z domu 39 letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Zaginiony do tej pory nie powrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony ubrany był w białą koszulkę, niebieskie jeansy i granatowa kurtkę.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca przebywania zaginionego proszone są o kontakt pod numer alarmowy 112 lub numer alarmowy SiR 731 112 113.

Na miejscu prowadzonych działań pracują już ratownicy Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Szukamy i Ratujemy.


Jeden z ostrowskich informatyków podpowiada jak pomóc rodzinie nas odnaleźć w podobnych sytuacjach

POLECANE NEWSY

98 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gość
10 miesięcy temu

Myślę że ludziom należą się jakiekolwiek informacje. Rozumiem że to nie sprawa społeczeństwa a rodziny ale bardzo dużo osób przejęło się sprawa zaginięcia Bartka i można było by chociaż odświeżyć artykuł i napisać że np : na razie nic nie wiadomo w sprawie lub chociaż że jest sprawa w toku i są pewne informacje ale ze wcześnie by coś powiedzieć… Cokolwiek bo stanęło na tym że jest poszukiwany od dwóch tygodni i cisza… Różne już wersję powstają i nie wiadomo w co wierzyć więc można by było podać chociaż zdawkowe info…

Gosc
10 miesięcy temu

?

Baron
10 miesięcy temu

Witam przd chwilą wrociłem z poszukiwań bartka chodziłem wszedzie zagladałem w każdą dziurę nie bylo mnie 2tygodnie, komórka mi sie rozładowała i nie wiedziałem co się dzieje w sprawie? Ale jak widzę chyba sie odnalazł bo cisza w sieci jak ch.j wszystko wróciło do normalnisci tak? Juz nie szukamy? Tsk?

Basia
10 miesięcy temu

Ludzie , najważniejsze żeby wrócił już, i nic mu się nie stało.

Gość
10 miesięcy temu

Nigdzie takiej informacji o Kołobrzegu nie widziałam… Jestem w szoku 🙁

Henryk
10 miesięcy temu

Było wspominane, że Pan Bartek był legitymowany w Kołobrzegu przez policję w sprawie zaginięcia lecz wyjaśnił ze nie życzy sobie, żeby był poszukiwany, że jest wolnym człowiekiem. Czyli można wywnioskować, że policja swoje zrobiła akcja zakończona.
Koleś jakby chciał to by wrócił a tak ma rodzinę w….. Nałożyć alimenty na niego za dzieci to moze się opamięta a Pani Julia da radę sobie. Dużo siły. Ręce opadają co ten koleś wyprawia…

Sir
10 miesięcy temu

Co tu dużo gadać kto go znał dobrze, to bardzo dobrze wiedział ze to dwulicowy słodko pierdzący typ ja go rozgryzłem dawno z nim było mozna do pewnych momentu i tyle. Chyba na tyle był cwany ze zorientował się ze na łapy mu patrzę i trzymał dystans. Raz próbował mnie ustawić i szybko sie zorientował ze tanczy w innej lidze omało co kły by były wyjebane. Zawsze mi był obojetny ale to ze innych dymał to ch.j ale ze wydymał zone to mnie zadziwił!!!

Zawiedziony
10 miesięcy temu

I nagle bardzo szybko zrobiła sie cisza. Po Ok 2-3 dniach od zaginięcia wszystko ucichło. Nikt juz nie szuka, bo jak tu szukac kogos kto oszukał, okłamał, wyciulal na kase pol Ostrowa? Kto NIE CHCE by go szukano! Jak zrozumiec człowieka ktorego w zadnym stopniu nie interesują dzieci i zona?! Choroba chorobą, ale i egoizm odegrał tu duza role! Człowiek przez wielu bardzo lubiany i szanowany po prostu zawiódł! Ludzie mu wielokrotnie wierzyli i ufali i to do ostatnich dni przed jego ucieczka, a dzis dowiadują sie coraz to nowych i lepszych wiadomości. Zostali wyj*bani i tyle! Szacunek dla żony, ze JESZCZE czeka i chce by wrocil. Ja bym takiej drugiej połówki juz nie chciał, by żyć jak na bombie z myślami czy jak wroce to bedzie w domu czy moze wyjedzie *uj wie gdzie w świat by przej*bac kase .

Gość
10 miesięcy temu

Przecież nie zapadł się pod ziemię…
Straszna tragedia dla rodziny ta niewiedza.. Mam tylko nadzieję że zyje

Gość
10 miesięcy temu

Przecież nie zapadł się pod ziemię… Straszna tragedia dla rodziny. Mam nadzieję tylko ze zyje

98
0
Napisz co o tym sądziszx