OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Cudem nie zginął w miejscu tragedii z udziałem strażaków

W niedzielny poranek cudem nie doszło do tragedii. W Topoli Wielkiej citroen c3 wypadł z drogi w miejscu gdzie kiedyś zginęli strażacy.

Około godziny 7 rano citroen c3 jechał od strony Jankowa Przygodzkiego w stronę Tarchał Wielkich. Na łuku drogi w Topoli Wielkiej samochód wypadł na zewnętrzną stronę. Na trawie kierowca skontrował, a samochód przejechał przez całą drogę. Na chodniku skasował betonowy słup energetyczny, wyrywając go u podstawy. Następnie uszkodził dwa ogrodzenia i zatrzymał się na posesji. Odłamki uszkodziły szybę i elewację pobliskiego domu. Zerwane linki odcięły przyłącza od czterech posesji. Silnik wypadł z citroena, a co ciekawe kierowca wyszedł na nogach z auta i doszedł do karetki. Mężczyzna w wieku 33 lat miał ponad półtora promila alkoholu.

31 lat temu w tym samym miejscu doszło do tragicznego wypadku z udziałem strażaków z jednostki OSP Topola Mała. W majowe święto strażaków dostali zgłoszenie o pożarze na polu. Ochotnicy nie mogli zlokalizować ognia, ponieważ zgłoszenie później okazało się fałszywe. Jadąc w drugą stronę, na tym samym łuku, wóz wypadł z drogi i uderzył w betonowy mostek. Według relacji mieszkańców, jeden ze strażaków był przygnieciony przez działko na dachu wozu. Ostatecznie dwóch druhów zmarło w szpitalu.

Kierowcw citroena nie odniósł poważniejszych obrażeń.

POLECANE NEWSY
56 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Świadek
16 dni temu

Ludzie weźcie się pierd***ijcie w te puste łby.

Anonim
19 dni temu

Na trzeźwo by nie przeżył

ANONIM
20 dni temu

Nie wiem po co ludzie takie komentarze. Zajmijcie się swoim życiem co kogo obchodzi czyjeś życie prywatne chyba tego co nie ma swojego. Połowa co tu piszecie to jakieś brednie.

Djv
20 dni temu

Karol ✝️anek gwiazda internetu! 👎

Fdt
20 dni temu

Pan co piszę ten komentarz to chyba kolega lub jego kochanica tak broni tego pijosa też byście tak bronili bandytę jak by zabił kogoś lub dziecko pomysł trochę a może jak by krzywdę zrobił z twojej rodziny to byś nie był taki mądry?

BarySor
20 dni temu

To też mówie ile we krwi ,jak się napijesz piwa i dmuchniesz zaraz w alkomat to możesz mieć i ze 4 w wydychanym 😂

Tarchaly
20 dni temu

Do bary sor : Policjant na miejscu zdarzenia zbadał mu poziom w wydychanym powietrzu ponad 1.5 i o sarnie mowy nie było tylko że pił alkohol że z jedną żona się rozszedł i teraz druga oraz że go brzuch boli. To powtarzał w kółko.

Świadek
21 dni temu

Byłam świadkiem tego zdarzenia i nie do końca wyglądało to tak jak tu ktoś opisał :/

BarySor
21 dni temu

Tak się składa że lezalem na SOR jak przywieźli sprawce wypadku ,,na naj******* nie wyglądał, not my biznes ,co wiem to powiem co nie to nie , piguły opowiadały że pod koła wleciala mu sarna ,ponoć we krwi miał 0,3 promila

Zdz
21 dni temu

Patologia to delikatnie powiedziane. Zdemoralizowany DEWIANT!

56
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x