Rzecznik Praw Obywatelskich pokazał co sądzi o nakazie noszenia maseczek

Udostępnij
Tweet

Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar podczas wizyty w Ostrowie Wielkopolskim pokazał jak należy traktować nakaz noszenia maseczek w pomieszczeniach zamkniętych. Pomimo zgromadzenia się grupy osób w nKlubie przemawiał bez zakrycia nosa i ust.

Powodem spotkania była chęć porozmawiania z mieszkańcami naszego miasta o Konstytucji, prawach człowieka, fundamentalnymi kwestiami niezawisłości sądów, niezależności mediów.

Wizyta była odpowiedzią na zaproszenie Ewy Mateckiej – Senator RP z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Pani senator również zignorowała przepis nakazujący noszenie maseczek. Pojawia się pytanie czy narażała zdrowie innych jako potencjalny roznosiciel koronawirusa, którym mogła być pomimo zaszczepienia się.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Strażacy powitali nowy wóz (zdjęcia)
Subskrybuj
Powiadom o

29 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Roman
2 lat temu

Chyba juz najwyzsza pora, aby przed wyborami zglaszanch kandydatow najoierw skierowac na testy psychiatryczne.
Ich zdanie powinno dopiero umozliwiac dostanie sie na listy wyborcze.
Powaga wladzy wymaga, aby w Parlamencie zasiadali ludzie odpowiedzialni za kraj i jego dobro.

Alicja
2 lat temu

Jak to się ładnie układa w całość:
1) najpierw kadry z Chin (zaspawywanie mieszkań żeby ,,zarażeni” nie wydostali się i nie zarazili innych, a dla mało spostrzegawczych za chwilę pokazywali nam wyciąganie ludzi na siłę z mieszkań żeby ich leczyć
2) trumny z Bergamo, które miały nam pokazać jak to Włosi nie nadążają z grzebaniem zmarłych, a w rzeczywistości trumny te były ze zwłokami uchodźców z Afryki, którzy zatonęli na Morzu Śródziemnym
3) scipawienie celebrytów poza kolejnością
4) bodaj 1,5 miliarda na propagandę scipawowa
5) media mainstreamowe codziennie piorą ludziom mózgi
6) segregacja szczepionkowa
7) ,,ataki” ,,antyscipawkowców” (kto w nie wierzy?)
8) loterie z hulajnogami
9) scipawobusy
10) 1.000.000 nowych mutacji, każda przynajmniej 300 x bardziej niebezpieczna !
11) zapowiedź restrykcji dla niezascipawionych
12) płatne ścipawy
13) po spisie powszechnym wprowadzenie przymusu

Ładnie się to układa, prawda?

Jacek
2 lat temu

Zna ktoś krzywdy zwykłych ludzi, których wsparł/pomógł Bodnar? Ja nie….

Albrecht
2 lat temu

Ad Vocem do NO RESPECTA. Tak się składa, że lewactwo to potomkowie małorolnych, folwarcznych lub miastowej lumperii, którzy dospawali się za komuny do stołków, zaliczyli wykształcenie WUML-owskie a ich progenitura (zapewne nie znasz tego słowa więc dla twojej wiadomości to potomkowie), poszła na uniwersytety i sadzą, ze są elitą. Niestety nie ! Więc nie gardź swoimi przodkami i dawnym swoim środowiskiem bo to nie ładnie wstydzić się korzeni.

Albrecht
2 lat temu

Tez mnie wnerwia ta panika covidowa, lecz zachowanie tego człowieka, który jest prawnikiem i pełnił ważną funkcje państwową jest żenujące. Facet pokazuje gdzie ma poszanowanie dla prawa, żenujące. Zachowanie pani Mateckiej mnie nie dziwi bo niedawno poszła na „salony” i ma jeszcze małomiasteczkowe obycie.

Olek
2 lat temu

Uchowaj borze przed platforma

Jacek
2 lat temu

Wolne ŻARTY!

Janusz
2 lat temu

Jestem aktualnie w Bułgarii, tu nikt nie nosi żadnych masek

Bobo
2 lat temu

Jak sie byly rzecznik zna na wszystkim ,to nie zna sie na niczym .Niech jedzie do swojego domu ,takich panow co bronia przywileji bagatych ludzi ,sedziow w Ostrowie mam nie trzeba .Pani Prezydent chyba szuka swojej parti z ktorej wystartuje w wyborach na posla lub senatora .Pani senator Malecka zrezygnowala z stanowiska wiceprezydenta byla chora ,a pozniej szybko wystartowała w wyborach do senatu .Wszystkie fakty to potwierdzaja ….

29
0
Napisz co o tym sądziszx