Szczepionkobus odwiedzi powiat ostrowski

Szczepionkobus przyjeżdża w niedzielę do powiatu ostrowskiego, gdzie da możliwość przyjęcia preparatu firmy Johnson&Johnson. Akcja szczepień odbędzie się przy okazji dożynek gminno-diecezjalnych w Nowych Skalmierzycach.

Każda osoba po otrzymaniu szczepionki otrzyma Unijny Certyfikat COVID, który umożliwia łatwiejsze podróżowanie po krajach Starego Kontynentu. Tu przypominamy, że ideą wejścia Polski do Unii Europejskiej było swobodne podróżowanie.

Organizatorem akcji prowadzonej w ramach kampanii #OstatniaProsta jest wojewoda wielkopolski Michał Zieliński.

Dożynki i szczepionkobus odbędą się w niedzielę 5 września przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Szczepienia będą dostępne w godzinach 12:00 do 19:00.

POLECANE NEWSY
28 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
odmienny wymiar świadomości
8 miesięcy temu

Dla korzyści materialnych ci „ludzie” zrobią wszystko ! ! ! dla nich jesteśmy tylko numerami.Wydaje im się że oni mają władzę na tej planszy ! ! ! którą nazwali „ziemią”.Zapomnieli lub nie wiedzą ! ! ! O Jednym.Wszech Mogącym i Wszech Wiedzącym.Tylko On może wykonać ostateczny i decydujący ruch.I szach mat ●szatanie● i wam jego zwierzchnikom ! ! !

Last edited 8 miesięcy temu by odmienny wymiar świadomości
Anty pisowiec
8 miesięcy temu

Szczepić przeciw głupocie powinna się pisiorska przestępcza grupa trzymająca władze oraz jej zwolennicy.

Fallus Anolymus
8 miesięcy temu

Kolejny festyn ze szczypawicą w tle..

Gruppenfuhrer Nedelsky
8 miesięcy temu

Loooossss loooooossss sznela do autobusen alle być impfen! Sznela sznela!

Getreal
8 miesięcy temu

Caleb Wallace już wie, że nie miał racji, kto następny?

do ola
8 miesięcy temu

nie ma sensu została tylko jedna choroba to jest tańsze w utrzymaniu

Ola
8 miesięcy temu

A może by tak te wszystkie szczepionkobusy, szpitale covidove, szpitale tymczasowe, hale, namioty do szczepień przekształcić w jakieś punkty badań, np. na raka, chorób serca, jakiś innych chorób, które warto szybko zdiagnozować??? Ale nieeee…..czekaj….nie po to pandemię ktoś stworzył by pierdołami się zajmować…Jak macie trochę rozumu to pomyślcie…gdzie ta pandemia? Stosy trupów na ulicach? Respiratory??? Zapytajcie dowolnego lekarza czy płuca zaatakowane chorobą podłącza sie do respiratora. Wtedy podaje się tlen. Ale na respiratorach ktoś nieźle zarobił. No i respirator brzmi groźnie…nie jakiś tam tlen.

kit
8 miesięcy temu

W czym pomaga szczepionka (właściwie preparat)? Tylko i wyłącznie w transmisji wirusa, niezaszczepiony mający objawy siedzi w domu na kwarantannie, zaszczepiony nosiciel roznosi go po innych bo objawów nie posiada.

obiektywnie
8 miesięcy temu

Ktoś już chyba o tym pisał, że jedzie śmiercionkobus czy jakoś tak?

28
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x