Miejska inauguracja roku szkolnego 2021/22

Dziś rozpoczęto kolejny, nowy rok szkolny, który będzie z pewnością czasem wytężonej pracy i nauki, ale także odkrywania swoich dróg rozwoju, interesujących doświadczeń, zdobywania nowych umiejętności, a także rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Miejska inauguracja roku szkolnego odbyła się w zmodernizowanej szkole przy ulicy Waryńskiego.

POLECANE NEWSY
33 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa
7 miesięcy temu

Nie mogę patrzeć już na święcenia wszystkiego dookoła przez kościół

jaja
8 miesięcy temu

A tak przy okazji, popatrzcie na siedzącą w pierwszym rzędzie panią dyrektor wydziału edukacji, bo to jej ostatnia inauguracja roku szkolnego w tej roli. Co to jest, że w ciągu 6,5 roku rządów pani Klimek odchodzi już czwarty naczelnik/dyrektor wydziału edukacji. To już+ jest rekord. od 1990 roku mieliśmy do 2015 mieliśmy 3 naczelników edukacji, średnio ok. 8 lat na jednego, a teraz ok. 1,5 roku? Albo pani Klimek zatrudnia nieudaczników, albo zatrudnieni nie mogą z nią wytrzymać. O ile dobrze pamiętam to cała czwórka odeszła na własne życzenie. Wnioski? Edukacja nie jest priorytetem pani prezydent. Gdyby była, to wydział nie przechodziłby rewolucji co chwilę. A przecież edukacja pani prezydent, to nie tylko budowa i remonty placówek. To przede wszystkim nasze dzieci. Czy to prawda, że na naukę pływania w tym roku zabrakło pieniędzy w tej zasobnej kasie miejskiej? I zacznie się dopiero od przyszłego roku? Dzieci nie głosują, emeryci tak i wszystko jasne.

win do duduś
8 miesięcy temu

To wypierdek nowej „polityki historycznej PiS” daje głos … niestety, takich kretynów jest więcej. Należy ustanowić dla kropidialnego wysoką pensję za wysiłek w machaniu tą miotełką.

duduś
8 miesięcy temu

Ten z miotełką to „człowiek czy ideologia”?

Renia R.
8 miesięcy temu

Chyba ktoś księdza zaprosił,to była uroczystość pewnej społeczności. Poza tym słyszałam kilka kazań tego księdza – mądry człowiek.

Katolik
8 miesięcy temu

Do Mariana z Dębnicy: nie pouczaj dopóki nie zapoznasz się z faktami. https://natemat.pl/149221,tysiace-meczetow-w-calej-europie-kosztuja-miliony-euro-kto-stoi-za-ich-budowa

cocacola
8 miesięcy temu

Rektor w koloratce….dziwne, niepokojące

Marian z Dębnicy
8 miesięcy temu

Do Islam . Co Ty możesz wiedzieć jak Ty z domu się nie ruszasz . Człowieku jakie meczety o czym Ty kaman . Każdy w wolnym Państwie ma prawo wyboru co chce robić w życiu i do jakiej grupy ludzi chce należeć . A dlaczego katolicyzm upadł na zachodzie ? Bo tak działo się ponad 25 lat temu jak dzieje się teraz u nas co po niektórzy otworzyli oczy i zobaczyli księdza i jego oblicze . Nie mierze wszystkich księży jedną miarą sam jestem katolikiem mam znajomych którzy są księżmi i na temat tego co się dzieje z kościołem w Polsce mają podobne zdanie a nikt na zachodzie nic nie buduje . Jakie meczety ???

Pamiętliwy
8 miesięcy temu

Za moich czasów pedel – woźny nie przebierał się do dzwonienia na lekcję.

...
8 miesięcy temu

Rozdział państwa od kościoła ! Która partia tego dopełni ma mój dożywotni głos (w obiecanki nie wierzę)

33
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x