Miejska inauguracja roku szkolnego 2021/22

Dziś rozpoczęto kolejny, nowy rok szkolny, który będzie z pewnością czasem wytężonej pracy i nauki, ale także odkrywania swoich dróg rozwoju, interesujących doświadczeń, zdobywania nowych umiejętności, a także rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Miejska inauguracja roku szkolnego odbyła się w zmodernizowanej szkole przy ulicy Waryńskiego.

POLECANE NEWSY

33 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa
11 miesięcy temu

Nie mogę patrzeć już na święcenia wszystkiego dookoła przez kościół

jaja
1 rok temu

A tak przy okazji, popatrzcie na siedzącą w pierwszym rzędzie panią dyrektor wydziału edukacji, bo to jej ostatnia inauguracja roku szkolnego w tej roli. Co to jest, że w ciągu 6,5 roku rządów pani Klimek odchodzi już czwarty naczelnik/dyrektor wydziału edukacji. To już+ jest rekord. od 1990 roku mieliśmy do 2015 mieliśmy 3 naczelników edukacji, średnio ok. 8 lat na jednego, a teraz ok. 1,5 roku? Albo pani Klimek zatrudnia nieudaczników, albo zatrudnieni nie mogą z nią wytrzymać. O ile dobrze pamiętam to cała czwórka odeszła na własne życzenie. Wnioski? Edukacja nie jest priorytetem pani prezydent. Gdyby była, to wydział nie przechodziłby rewolucji co chwilę. A przecież edukacja pani prezydent, to nie tylko budowa i remonty placówek. To przede wszystkim nasze dzieci. Czy to prawda, że na naukę pływania w tym roku zabrakło pieniędzy w tej zasobnej kasie miejskiej? I zacznie się dopiero od przyszłego roku? Dzieci nie głosują, emeryci tak i wszystko jasne.

win do duduś
1 rok temu

To wypierdek nowej „polityki historycznej PiS” daje głos … niestety, takich kretynów jest więcej. Należy ustanowić dla kropidialnego wysoką pensję za wysiłek w machaniu tą miotełką.

duduś
1 rok temu

Ten z miotełką to „człowiek czy ideologia”?

Renia R.
1 rok temu

Chyba ktoś księdza zaprosił,to była uroczystość pewnej społeczności. Poza tym słyszałam kilka kazań tego księdza – mądry człowiek.

Katolik
1 rok temu

Do Mariana z Dębnicy: nie pouczaj dopóki nie zapoznasz się z faktami. https://natemat.pl/149221,tysiace-meczetow-w-calej-europie-kosztuja-miliony-euro-kto-stoi-za-ich-budowa

cocacola
1 rok temu

Rektor w koloratce….dziwne, niepokojące

Marian z Dębnicy
1 rok temu

Do Islam . Co Ty możesz wiedzieć jak Ty z domu się nie ruszasz . Człowieku jakie meczety o czym Ty kaman . Każdy w wolnym Państwie ma prawo wyboru co chce robić w życiu i do jakiej grupy ludzi chce należeć . A dlaczego katolicyzm upadł na zachodzie ? Bo tak działo się ponad 25 lat temu jak dzieje się teraz u nas co po niektórzy otworzyli oczy i zobaczyli księdza i jego oblicze . Nie mierze wszystkich księży jedną miarą sam jestem katolikiem mam znajomych którzy są księżmi i na temat tego co się dzieje z kościołem w Polsce mają podobne zdanie a nikt na zachodzie nic nie buduje . Jakie meczety ???

Pamiętliwy
1 rok temu

Za moich czasów pedel – woźny nie przebierał się do dzwonienia na lekcję.

...
1 rok temu

Rozdział państwa od kościoła ! Która partia tego dopełni ma mój dożywotni głos (w obiecanki nie wierzę)

33
0
Napisz co o tym sądziszx